All-in permice 2018/2019
Máme viktoriánské srdce. Permanentky na novou sezonu v prodeji od 10. dubnaNabídni své místo
Volný prodej lístků na Partizan pokračuje ve Viktoria shopu
15.2.2018
FCVP
Poháry

Volný prodej lístků na Partizan pokračuje ve Viktoria shopu

Přijďte podpořit tým trenéra Pavla Vrby v souboji o postup mezi šestnáct nejlepších celků prestižní soutěže! Volný prodej lístků na utkání s Partizanem Bělehrad probíhá do úterý 20. února od 9 do 17 hodin v klubovém fanshopu. Ceny vstupenek jsou nejnižší, jaké kdy Viktoria v této fázi soutěže měla.

O takových zápasech snil před lety každý plzeňský fanoušek... Šachtar Doněck, Schalke 04, Neapol, Fenerbahce, Olympique Lyon. Vyřazovací fáze Evropské ligy nám v minulých letech přichystala velké fotbalové večery a sny se tak staly skutečností. Nyní se, po čtyřleté pauze, opět vrací! V prestižním souboji s bělehradským Partizanem se společně pokusíme probojovat mezi posledních šestnáct elitních týmů EL.

Volný prodej odstartoval ve čtvrtek 11. ledna ve 13:00 hodin a jeden fanoušek si může zakoupit maximálně 5 vstupenek. Prodej od úterý 16. ledna běží ve Vitkoria shopu dle jeho otevírací doby, z bezpečnostních důvodů tentokrát není možné zakoupit vstupenku online či na prodejních mistech Plzeňské vstupenky.

Ceny lístků jsou nejnižší, jaké kdy Viktoria v této fázi soutěže svým fanouškům nabídla. Platba je možná jak v hotovosti, tak prostřednictvím platební karty. „Fanoušky bychom také chtěli upozornit, že s předkupním právem permanentkářů skončilo také jejich právo na zlevněné vstupenky, ve volném prodeji platí pro všechny stejná cena,“ podotýká mluvčí klubu Václav Hanzlík.

Nutné je jako vždy počítat s tím, že některé sektory budou vyblokovány pro potřeby UEFA a jejích partnerů. Konkrétně se jedná o místa ve středové části sektorů S8, T9 a sektorů C a D na hlavní tribuně.

„Zápas s Partizanem s sebou přináší řadu bezpečnostních rizik. Prioritou je pro nás bezpečnost všech návštěvníků stadionu. Na základě předpisů UEFA a doporučení bezpečnostních složek se klub rozhodl přijmout opatření, dle kterého si vstupenky na zápas mohou zakoupit pouze příznivci s trvalým pobytem na území České republiky,“ informuje mluvčí klubu Václav Hanzlík.

Kontroly budou probíhat jak u samotného nákupu přímo u pokladen, tak u turniketů před vstupem na stadion. Fanoušci se prokáží jakýmkoli dokladem, který potvrzuje právě jejich trvalý pobyt na území ČR (občanský průkaz, potvrzení o trvalém pobytu). Pokud některý z fanoušků bude nakupovat vstupenky pro své kamarády a známé, postačí, když se prokáže u pokladny dokladem právě on a nemusí nosit doklady od ostatních. Všichni pak budou zkontrolováni při samotném vstupu na stadion.

„O tomto opatření budou dopředu informováni i fanoušci hostujícího týmu. Tím by mělo být zamezeno snahám o nákup vstupenek příznivců Partizanu do jiného sektoru, než je pro ně vyčleněný. Tyto vstupenky jim bude distribuovat přímo klub,“ dodává mluvčí.

Viktoria je zodpovědná za dění na stadionu a jakýkoli prohřešek by pro ni znamenal tvrdý trest. „Hrozilo by nám uzavření stadionu na případné další pohárové zápasy, což nikdo z nás nechce. Věříme, že si společně se všemi viktoriány užijeme nádherný zápas v dobré atmosféře a bez jakýchkoli problémů tak, jak tomu bylo ve všech pohárových zápasech této sezony,“ říká generální manažer Viktorie Adolf Šádek.

Přidávají se k němu i samotní hráči. „Zatím všechny pohárové zápasy se hrály v parádní kulise. Chceme, aby nás fanoušci podpořili v co nejvyšším množství a společně jsme dokázali, že jsme nejlepší,“ říká Roman Hubník. „Nevěřím tomu, že by si některý viktorián nechal zápas uniknout,“ dodává závěrem.

CENÍK VOLNÝ PRODEJ:

I. KATEGORIE 890 Kč
II. KATEGORIE 620 Kč
III. KATEGORIE 470 Kč
IV. KATEGORIE 380 Kč

Prodejní doba:
19. 2. 9:00 - 17:00
20. 2. 9:00 - 17:00

Mapa sektorů stadionu

Blokace ve středových částech sektorů S8 a T9
 

Související články

© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál