Poslední utkání sezóny bylo pro mladší dorostence FCVP U17 zajímavou tečkou v jejich učinkování v této kategorii. Navíc v případě vítězství nad soupeřem z Boleslavi mohli potvrdit své jednobodové vedení v tabulce před Olomoucí a podobně jako jejich dospělí kolegové rozhodnout v domácím zápase o zisku Mistrovského titulu dorostenecké ligy.

Poslední utkání sezóny bylo pro mladší dorostence  FCVP U17 zajímavou tečkou v jejich učinkování v této kategorii. Navíc v případě vítězství nad soupeřem z Boleslavi mohli potvrdit své jednobodové vedení v tabulce před Olomoucí a podobně jako jejich dospělí kolegové rozhodnout v domácím zápase o zisku Mistrovského titulu dorostenecké ligy.

„Od úvodních minut se kluci zakousli do soupeře a během 16 minut jsme vedli 2:0. Navíc se nám nepodařilo proměnit další velké šance. V druhé polovině poločasu se hra trochu zklidnila a přesunula na polovinu hřiště. I úvod druhého poločasu patřil Viktorínům a po hezkých akcích mohli své vedení několikrát navýšit. Ve velice horkém odpolední postupně hráčům docházeli síly, a když už to vypadalo, že domácí v klidu dovedou zápas ke kýžené výhře, propadla v 73´minutě viktoriánská obrana při dlouhém míči Boleslavi a hostující Fidrich snížil na 2:1.

Posledních 7 minut tak mohlo být ještě velmi zajímavých. Ale když v 76´minutě vstřelil domácí Chocholoušek hlavou třetí branku, bylo o vítězi v utkání a zároveň v celé soutěži rozhodnuto. Jsme rádi, že takové utkání kluci především psychicky zvládli. Navíc byli po vleklých zdravotních potížích několika hráčů všichni připraveni k zápasu, a společně tak dotáhli sezónu k Mistrovskému titulu. Za trenéry a realizační tým jim blahopřejeme,“ komentoval zápas trenér Václav Mrázek.