Dorost U17 v Liberci bohužel neuspěl, zato o rok mladší kolegové si odvezli tři body za výhru 4:0. V úterý byli v akci i žáci – třináctka vyhrála přestřelku na Bohemce, dvanáctka soupeře rozdrtila 7:0.

Slovan Liberec U17 – Viktoria Plzeň U17 2:1

„Během prvního poločasu se obě mužstva střídala v přebírání aktivity. Ve druhé půli to dlouho vypadalo, že vstřelíme vítěznou branku, ale akce jsme nedotáhli a naopak od 70. minuty vypadli z koncentrace, čehož Liberec využil,“ mrzelo trenéra Jiřího Žiláka. Podrobnosti a celé hodnocení najdete v detailu zápasu.

Branky: 38. Šíma, 75. Žižka – 15. Uzlík.
Sestava Plzně: Mařík – Plecitý (65. Klich), Fišer, Hranáč, Žilák, Kraml, Uzlík (C), Patrovský (50. Koranda), Němec, Vrba, Heller (58. Brož).

KOMPLETNÍ TABULKA ZDE

––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

Slovan Liberec U16 – Viktoria Plzeň U16 0:4

Dorost do 16 let si na severu Čech zastřílel, když domácí Slovan skolil hned 4:0. „Vítězství se nerodilo vůbec lehce. Oproti poslednímu utkání s Mladou Boleslaví ale měli hráči dobré nasazení a přístup,“ pochvaloval si kouč Josef Parlásek.

Branky: 34. Bulejko (vl.), 40. Ruda, 63. Václavík, 72. Václavík.
Sestava Plzně: Edelman – Kavka (72. Petrmichl), Halász (C), Ruda, Demeter – Kuhajda, Pavlík (66. Lehký), Popovič (61. Dotzauer) – Valeš (50. Koranda), Pecháček (71. Strmiska), Václavík.

Bohemians 1905 U13 – Viktoria Plzeň U13 4:5

Diváci v Hrdlořezech se určitě nenudili, skóre se přelévalo ze strany na stranu. Domácí celek vedl 2:0, 3:1 a také 4:3, ale přesto na body nedosáhl a Viktorii Plzeň U13 podlehl 4:5. Dohrávku 13. kola tak Západočeši vyhráli.

Branky: 12. Benček, 21. Cizner, 35. Bělaška, 64. Vajgl – 31. Řeřicha, 47. Řeřicha, 60. D. Keltyčka, 69. Doubek, 69. Řeřicha.
Sestava Plzně: Daněk – Čeliš (C), Čermák, Doubek, Falout, D. Keltyčka, T. Keltyčka, Košik, Mertl, Motlík, Prokop, Řeřicha, Štauber, Urbánek.

Bohemians 1905 U12 – Viktoria Plzeň U12 0:7

„V úterním parném dnu jsme sice jednoznačně vyhráli, ale nejednalo se o lehké utkání. I přes vysokou výhru je třeba uznat soupeřovu kvalitu a pokorně pracovat na vlastním zlepšení,“ krotí přílišné uspokojení kouč Martin Vísner. „Cenná je také nula na kontě obdržených branek i díky skvělým zákrokům našeho brankáře,“ doplňuje Vísner, jehož celé hodnocení najdete v detailu zápasu.

Branky: 20. Houdek, 28. Se. Horváth, 77. Houdek, 83. Hrdina, 84. Šedivý, 85. Gadač, 89. Červený.
Sestava Plzně: Krištofovič – Vilímek, Šedivý, Dvořák, Si. Horváth, Hrdina, Kulišan, Fremr, Se. Horváth, Červený, Šot, Houdek, Gadač (C), Gaszczyk, Soupír.