Sedmé kolo české ligy starších žáků kategorie U15 přineslo zajímavý duel mezi mužstvy Písku a FC Viktoria Plzeň..V 6.minutě po chybné rozehrávce přesprintoval domácí záložník hostujícího stopera a střelou k tyči skóroval.V 19.minutě prodloužil míč hlavou Jakub Kraček na Jakuba Kulhánka, ten potáhl po levé straně, předložil balon Jakubovi Vajaiovi, který netrefil branku.

Sedmé kolo české ligy starších žáků kategorie U15 přineslo zajímavý duel mezi mužstvy Písku a FC Viktoria Plzeň..V 6.minutě po chybné rozehrávce přesprintoval domácí záložník hostujícího stopera a střelou k tyči skóroval.V 19.minutě prodloužil míč hlavou Jakub Kraček na Jakuba Kulhánka, ten potáhl po levé straně, předložil balon Jakubovi Vajaiovi, který netrefil branku.

Ve 20.minutě fauloval útočníka ve vápně MatyᚠŠampalík a po penaltě vedli domácí – 2:0.Ve 37.minutě opětná ztráta uprostřed hřiště,domácí útočník prošel přes dva obránce a zvýšil na rozdíl tří branek.Ve 31.minutě po kombinaci LukᚠMudra, Samuel Pfejfer, se zjevil zcela sám před domácím brankářem Jakub Kulhánek, ale zakončil mimo. Ve 34.minutě se pokusil o střelu za vápnem LukᚠMudra, domácí gólman však jeho pokus chytil. Ve 35.minutě prošel na vápně přes tři bránící hráče Martin Rychnovský a střelou k tyči snížil – 3:1. Ve 47.minutě po rychlém protiútoku to bylo již 4:1.V 70.minutě ještě domácí nastřelili břevno branky. Hosté byli lepší v kombinaci uprostřed hřiště, ale domácí dávali lekci s efektivity.

„V utkání se nedařila přechodová fáze do útoku a po našich ztrátách míčů ve středu pole těžil soupeř rychlými brejkovými akcemi, kdy měl vpředu kvalitní útočníky. Především nám pak dělal problémy Dušan Pinc na hrotu Písku,“ komentoval utkání trenér Štěpán Havránek