Vyrovnané utkání s velkým množstvím osobních soubojů přineslo utkání žákovské divize v němž se mladí viktoriáni U14 představili na hřišti Hořovicka.

Vyrovnané utkání s velkým množstvím osobních soubojů přineslo utkání žákovské divize v němž se mladí viktoriáni U14 představili na hřišti Hořovicka.

"Domácí ohrožovali naši branku převážně za standardních situací. My jsme se snažili překonat obranu rychlými protiútoky. Po jednom z nich se ve 22. minutě prosadil Šíša a nádherným „angličanem“ zajistil vedení 0:1. V první půli jsme pozorně bránili a tak nám jednobrankové vedení vydrželo až do přestávky. Do druhé půle jsme vstoupili iniciativněji a hned v úvodu mohl zvýšit opět Šíša. Bohužel netrefil prázdnou branku. První fázi provedl výborně a po individuální akci obešel kličkou i brankáře Vaníčka, ale následně přišlo selhání a nastřelená tyč prázdné branky. V tomto případě se ukázalo, jak  je stále platné pořekadlo „nedáš, dostaneš.“ Z následného protiútoku se radovali domácí, když po hrubé chybě naší obrany srovnali skóre na 1:1.

Ve druhém poločase jsme si vytvořili Medveděvem dvakrát a Kratochvílem ještě další tři vyložené brankové příležitosti, ale ve všech případech jsme selhali v koncovce. V závěru zápasu byla hra hodně otevřená, a stejně tak jako my i domácí několikrát zahrozili. Dělba bodů byla zasloužená. Z naší strany to ale stále není optimální výkon. Nejsme schopni soupeři vnutit naši hru naopak se přizpůsobujeme. To nás nutí absolvovat spoustu osobních soubojů, bojovat o ztracené míče a to takovým soupeřům vyhovuje. Fyzicky nás v těchto soubojích přetlačí, my jsme pak nuceni hrát nečistě. Hra se rozkouskuje nemá spád a to nám  přináší další problémy. Nejsme schopni se dostat do tempa, držet míč a více kombinovat. S tím se budeme muset v dalších utkáních vyrovnat," okomentoval zápas trenér Pavel Vitouš.