Druhá a třetí sada už proudí z Viktoria shopu mezi viktoriány, ale domácí dres zůstává zatím utajen. Pro fanoušky jsme si letos připravili speciální překvapení – voucher na nový domácí dres s vybranými hráči. Dnes si můžete pořídit u katedrály sv. Bartoloměje voucher na originální podepsaný dres Tomáše Ladry v jeho velikosti.

Soustředění v rakouském Westendorfu skončilo a vše je tak připraveno na nový ročník. Jediné co zbývá odhalit je hlavní sada dresů pro sezonu 2025/2026. Vy si dnes naposledy budete moci pořídit voucher na originální podepsaný dres, tentokrát nové posily Viktorie Tomáše Ladry v jeho velikosti.

Voucher na domácí dres si budete moci pořídit v následujících čtrnácti dnech na různých frekventovaných místech po centru Plzně. Sledujte pozorně nᚠweb, kde vás budeme informovat o místě, kde se budou vouchery prodávat. Stejně tak zde naleznete jméno hráče, jehož dres si budete moci i s podpisem ulovit.

Díky pořízení voucheru si také budete moci pořídit hráčský dres s předstihem a bez front v našem Viktoria shopu, a to v pondělí 14. července od 10:30. 

Dnes si budete moci od 21:45 do 23:15 pořídit u katedrály sv. Bartoloměje voucher na originální podepsaný dres Tomáše Ladry v jeho velikosti.