Prodej vstupenek

Studentskou slevu do sektoru R4,R5 lze uplatnit pouze po předložení studentského průkazu (ISIC či JIS karta ZČU) na pokladnách a ve Viktoria shopu.

Časové vlny

17 - 10 dní před utkáním: 1. časová vlna

10 dní před utkáním – zápasový den: 2. časová vlna

Způsoby prodeje

Možnosti a místa zakoupení vstupenek na domácí utkání Viktorie jsou následující:

 1. Nákup před zápasem na pokladnách ve Štruncových sadech
  Diváci mohou samozřejmě stále nakoupit lístky před zápasem na pokladnách ve Štruncových sadech, nebylo-li utkání vyprodáno. Viktorka pro své fanoušky zachovala oblíbený design vstupenek, na jejichž zadní straně je také plánek stadionu. Pokladny se tradičně otevírají 2,5 hodiny před zápasem, do té doby jsou ve většině případů vstupenky v prodeji ve Viktoria shopu. O všem je vždy informováno s dostatečným předstihem na webových stránkách klubu.
 2. Nákup přes internet – Plzeňská vstupenka
  Pohodlná a velice jednoduchá možnost nákupu eVstupenky, kdy si fanoušek může eVstupenku vytisknout přímo doma. Na této adrese si fanoušek v rezervačním systému snadno najde utkání Viktorky a na přehledné mapce stadionu si vybere přímo vyhlédnuté místo. Následně jsou k dispozici tyto varianty:
  1. eVstupenku je možné si na internetu také jen zarezervovat a online zaplatit bankovním převodem z účtu (přes internetové bankovnictví). Až dojde k uhrazení vstupenek v rezervačním systému, zašleme divákovi e-mail o přijetí platby a následně je možné si eVstupenku po přihlášení na internetu vytisknout doma.
  2. Vstupenky je možné na internetu jen zarezervovat a osobně pak vyzvednout na jednom z předprodejních míst systému Plzeňské vstupenky.
 3. Nákup v předprodejních místech Plzeňské vstupenky
  V Plzni a blízkém okolí se nacházejí prodejní místa, v nichž si během otevírací doby mohou diváci kdykoliv s předstihem zakoupit lístky na utkání plzeňské Viktorie (seznam předprodejních míst).
 4. Klubová aplikace
  Viktoria má svou unikátní klubovou aplikaci, která je propojená s Plzeňskou vstupenkou. I pomoci ní tak můžete zakoupit vstupenky na zápasy, případně si sem nahrát svou permanentku! Stahujte na Google Play či Apple store.

DŮLEŽITÉ INFO: Na jednotlivé zápasy se mohou vztahovat speciální pravidla o prodeji (např. zápasy se Spartou, Slavií, v evropských pohárech) – o všem vždy informujeme s dostatečným předstihem na webových stránkách

Zvýhodněné vstupné:

Osoby s průkazem ZTP/P – „vozíčkáři“:

- 0Kč + 100Kč pro případný doprovod

- vyhrazena místa u hřiště (vždy omezený počet do vyprodání kapacity alokovaných míst)

- registrace v systému na webu před každým utkáním zde: https://www.fcviktoria.cz/registrace_ztp.asp

Osoby s průkazem ZTP/P – „nevozíčkáři“:

- 0Kč + 100Kč pro případný doprovod

- místa přednostně na spodní tribuně (vždy omezený počet do vyprodání kapacity alokovaných míst)

- k zakoupení ve fanshopu, nebo pokladně po předložení průkazu ZTP/P

Osoby s průkazem ZTP nebo TP:

- 50% sleva

- z volných kapacit na stadionu – bez alokace konkrétních míst

- k zakoupení ve fanshopu, nebo pokladně po předložení průkazu ZTP nebo TP