Puma banner vlevoNabídni své místo

Permanentky

NABÍDNI SVÉ MÍSTO

Srdce každého viktoriána bije v Doosan Areně. A je úplně jedno, jestli fandíte v kotli, z hlavní tribuny či jste si oblíbili místo v první řadě za brankou. Všechny nás spojuje viktoriánské srdce. Pro všechny věrné fanoušky, kteří si zajistili své místo i na revoluční sezonu 2018/19, jsme nachystali také revoluční chytrou permanentku! Tu budou moci její držitelé využívat i na těchto místech:

Platit bezkontaktně ve Viktoria shopu – s nabitou permanentkou zaplatíte rychle a pohodlně v klubovém fanshopu.
Zaplatit u pokladny Doosan Areny za vstupenky – jdete na zápas s kamarádem, který nemá permanentku? Nevadí. U pokladny mu budete moci lístek zaplatit ze své permanentní karty.
Platit bezkontaktně u všech stánků s občerstvením v Doosan Areně – jednoduše přijdete, objednáte si a zaplatíte přiložením karty. U stánků od nové sezony zaplatíte i běžnou platební kartou.
Hradit cestovné – ať už u autobusových dopravců Integrované dopravy Plzeňska či městské dopravy PMDP zaplatíte jednorázové jízdné jednoduše permanentkou. Pokud na utkání cestujete osobním autem, parkovné ve městě včetně parkovacích domů, například v PD Rychtářka, zaplatíte také tímto způsobem.

Platit na všech místech, kde akceptují elektronickou peněženku Plzeňské karty – například v plzeňské ZOO a dalších místech a institucích. Kompletní seznam akceptačních míst naleznete ZDE

Volný prodej permanentek byl zahájen ve středu 9. května a po vyprodání maximální kapacity byl ukončen v úterý 5. června. Chytré permanentky se prodávaly ve variatnách STANDARD s platností na základní část sezony a EXTRA s platností i na následující nadstavbu.


Rodinná tribuna Hitrádia FM Plus
Malování na obličej, fotbálek, fotostěna či soutěže o dárky. I v příští sezoně bude k dispozici velmi oblíbená rodinná tribuna, kterou Viktorka připravuje ve spolupráci s Hitrádiem FM Plus. Pro permanentní vstupenky na tuto tribunu fungují stejná pravidla jako u běžných permanentek. (Děti jsou do 15 let) 


Nabídni své místo pokračuje

Systém „Nabídni své místo“, prostřednictvím něhož fanoušci, kteří mají permanentku a nemohou na zápas dorazit, nabídnou svoji sedačku ostatním, běží v Doosan Areně již dva roky. Jde o vstřícné gesto fanoušků a odměnou je pro ně sleva ve Viktoria shopu. Jak vše funguje? Dozvíte se na speciální stránce Nabídni své místo.

Volný prodej vstupenek
I v nové sezoně 2018/2019 zůstávají v platnosti dvě kategorie vstupného dle atraktivity soupeře. Pro I. kategorii (Sparta, Slavia) nejsou k dispozici časové vlny. 


Naopak pro zápasy II. skupiny atraktivity je možné pořídit si vstupenku ve dvou časových vlnách tak, jak tomu je i v letošní sezoně. Fanoušek, který si lístek koupí hned v první vlně (17 až 11 dní před utkáním), získá zvýhodnění 50 Kč. „V této sezoně to bylo 30 Kč, chceme tím odměnit ty fanoušky, kteří si svůj lístek na zápas zakoupí s předstihem,“ vysvětluje navýšené zvýhodnění Václav Hanzlík. Druhá časová vlna startuje 10 dní do zápasu a trvá až do hracího dne.


Zde je ceník vstupného pro sezonu 2018/2019:


a) 

b)

 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál