Permanentky

Základní skupina bez ztráty bodu, nový český rekord i výjimečný příspěvek do národního koeficientu. Taková byla úžasná jízda Viktorky Evropskou konferenční ligou, která se zastavila až ve čtvrtfinále. Navíc nás čeká semifinále domácího poháru, kde chceme jednoznačně uspět. A v lize je zatím Viktorka třetí, tedy na pozici, která ji zajišuje předkola evropských pohárů i na příští ročník. Viktoriáni, tahle sezona je skvělá a věříme, že si nikdo z vás nenechá ujít ani tu nadcházející.

„Myslím si, že i v této sezoně děláme našim fanouškům radost. Těší nás velmi slušná návštěvnost každého domácího zápasu, fanoušci se starají o skvělou atmosféru. Čtvrtfinále Evropské konferenční ligy, středeční boj o pohárové finále, výhry nad oběma pražskými S, lepší pozvánku na novou sezonu jsme jim snad ani nemohli nabídnout,“ říká Adolf Šádek, předseda představenstva a generální ředitel klubu.

„Naši fanoušci jsou skvělí, po celou sezonu nás mohutně podporují a mají obrovský podíl na tom, kam až jsme to dotáhli. To je pro nás strašně důležitá zpráva a všichni věříme, že budeme takto skvělé momenty společně zažívat i v nové sezoně,“ přidává nᚠpohárový hrdina, brankář Martin Jedlička.

Viktoriáni, zde jsou pro vás připraveny všechny potřebné informace k prodeji permanentních vstupenek na sezonu 2024/2025. Zbývá jen jediné – s přáteli, s kamarády, s rodinou vyrazit NA FOTBAL!

TERMÍNY A REZERVACE MÍST

Jako první si tradičně svá místa mohou zakoupit stávající držitelé permanentek. Pro ně začne předprodej již ve čtvrtek 25. dubna ve 13:00.

Prodej poběží jak na Ticketpointu Doosan Areny, tak online na webu permanentka.com. Místa pro stávající permanentkáře jsou rezervována až do středy 15. května do 17:00. Pokud uvažujete o změně místa či celého sektoru, musíte dorazit osobně na pokladny Doosan Areny, tuto změnu nelze provést online.

Online lze nakoupit více permanentek najednou, ty vám následně budou doručeny poštou za doručovací poplatek 109 Kč.

Podrobný návod k online prodeji permanentek naleznete ZDE.

Částečná změna se bude týkat permanentkářů z pravé poloviny sektoru S8, kde dochází pro novou sezonu ke změně seatingu. Všichni permanentkáři z těchto míst budou osobně kontaktováni, vše jim bude vysvětleno a navrhnuto řešení. 

STANDARD & EXTRA

I nadcházející sezona 2024/2025 se odehraje dle zaběhlého herního modelu, tedy se základní (30 kol) a nadstavbovou částí. Fanoušci tedy mají opět na výběr, zda si zakoupí variantu STANDARD či EXTRA. První obsahuje všechna domácí utkání FORTUNA:LIGY, druhá k nim přidává i utkání nadstavby. Samozřejmostí u obou variant jsou všechna domácí utkání MOL Cupu.

Pokud uvažujete při online nákupu o změně z permanentky STANDARD na EXTRA či obráceně, je nutné kontaktovat linku podpory buď emailem či telefonicky. Tato změna se během krátké doby (nejpozději do 5 dnů) promítne ve vašem systému a budete moci dokončit online nákup s požadovanou změnou. Na pokladnách samozřejmě tuto změnu vyřídíte ihned.

Kontakt na linku podpory: info@plzenskavstupenka.cz / 277 012 677 (pracovní dny 8:00–17:00).

BOHATÝ BENEFITNÍ PROGRAM

Nákupem permanentní vstupenky fanoušek ušetří výraznou částku při srovnání s ceníkem jednorázových vstupenek, zároveň získá i všechny výhody a slevy z benefitního programu, který jsme pro novou sezonu opět rozšířili.

Samozřejmostí jsou slevové vouchery i trvalá sleva do Klubovky či Viktoria shopu, navíc jsme přidali další nové klubové partnery, u kterých můžete čerpat slevu po předložení permanentky.

Kompletní seznam benefitů naleznete ZDE.

Jaké výhody získám s permanentkou 2024/2025

• Vstup na každý domácí zápas FORTUNA:LIGY

• Vstup na každé domácí utkání MOL Cupu

• Předkupní právo a zvýhodněné vstupné na domácí utkání evropských pohárů

• Rezervace svého místa na domácí utkání evropských pohárů (s výjimkou sektorů C, D a částí sektorů S8 a T9)

• Předkupní právo a výhodnější cena permanentky na nadcházející sezonu

• Volný vstup na přátelské zápasy A-týmu a na zápasy B-týmu v ČFL

• Voucher na jednorázovou slevu 200 Kč ve viktoriánské restauraci Klubovka přímo na stadionu při útratě nad 600 Kč, dále pak stálá 10% sleva (obě slevy platí ve všední dny po 16. hodině a o víkendech po celý den, neplatí pro zápasový den) – www.fcvpklubovka.cz.

• Voucher na jednorázovou slevu 300 Kč ve Viktoria shopu při útratě nad 1000 Kč, dále pak stálá 10% sleva (voucher nelze kombinovat s dalšími vouchery a nevztahuje se na již zlevněné zboží)

• Řada dalších slev u partnerů klubu (kompletní seznam slev a dalších benefitů)

• Permanentní vstupenku lze zcela nahrát i do mobilní aplikace FC Viktoria Plzeň. Ke stažení na Google Play a App store (novou permanentku bude možné nahrát do mobilní aplikace až po skončení aktuální sezony).

VOLNÝ PRODEJ

Volný prodej bude zahájen ve čtvrtek 16. května ve 13:00. Zakoupit si novou permanentku bude možné i ONLINE na webu Plzeňské vstupenky, novému majiteli bude následně zaslána poštou. Rovněž ve volném prodeji bude možné vybírat z variant STANDARD a EXTRA. Podrobnější informace směrem k volnému prodeji budou zveřejněny před jeho spuštěním.

VYPLNĚNÍ FORMULÁŘE

Již tradiční je při nákupu permanentky vyplnění formuláře, díky kterému s vámi následně můžeme být v kontaktu, zasílat vám čerstvé informace, v den zápasu online magazín Viktorián a budete moci naplno využívat benefitní program. Snadněji vyřešíme například i ztrátu či odcizení permanentní vstupenky. Formulář doporučujeme vyplnit doma a přinést s sebou na pokladny, čímž se výrazně urychlí proces nákupu. Při online nákupu permanentky vyplníte formulář rovněž online. Tento formulář je vzhledem k pravidlům GDPR nutné vyplnit při každém nákupu permanentky a nejde využít data z předešlých let.

Formulář si můžete stáhnout ZDE.

CHYTRÁ PERMANENTKA

Díky spolupráci s Městem Plzeň a Plzeňskými městskými dopravními podniky bude permanentka opět chytrou permanentkou, která umožňuje unikátní propojení služeb a je plnohodnotnou obdobou elektronické peněženky Plzeňské karty. Fanoušci díky ní mohou zaplatit jednorázové jízdné v MHD, uhradit parkovné ve městě včetně parkovacích domů, zaplatit ve Viktoria shopu či u stánků s občerstvením uvnitř Doosan Areny. Vše rychle, bezhotovostně, pohodlně.

PENÍZE, CO ZŮSTALY NA KARTĚ

Pokud do konce aktuálního ročníku nedočerpáte všechny peníze a zůstanou vám na kartě, nic se neděje. Až do konce kalendářního roku 2024 můžete starou kartou normálně platit na všech obvyklých místech a za všechny obvyklé služby. Pokud si zůstatek budete chtít přehrát na permanentku novou, lze tak učinit v Zákaznických centrech PMDP – Denisovo nábřeží 12 a Klatovská třída 12 či ve Viktoria shopu.

Vložit vklad na kartu novou lze na všech dobíjecích místech Plzeňské karty či ve Viktoria shopu.

RODINNÁ TRIBUNA HITRÁDIA FM PLUS

Oblíbený rodinný sektor H na hlavní tribuně, jehož partnerem je Hitrádio FM Plus, bude samozřejmě i nadále nabízet kromě skvělého výhledu na hrací plochu i doplňkový program pro děti. PlayStationy, malování na obličej, fotbálek, fotostěnu či autogramiády viktoriánů pro vás připravujeme i na novou sezonu. Pro rodinnou tribunu platí stejná pravidla jako u běžných permanentních vstupenek (rezervace do 15. 5.), následně volný prodej (děti jsou do 15 let).

Permanentní vstupenky na rodinnou tribunu lze zakoupit pouze osobně na pokladnách, případně telefonicky skrze zákaznické centrum.

PRODEJNÍ ČASY NA POKLADNÁCH DOOSAN ARENY

Čtvrtek 25. 4. 13:00–17:00

Pátek 26. 4. 9:00–17:00

Sobota 27. 4. 9:00–17:00

Neděle 28. 4. 9:00–15:00 (prodej i po utkání s Teplicemi)

Pondělí, 29. 4. 9:00 – 17:00

Úterý, 30. 4. 9:00 – 17:00

Středa, 1. 5. 9:00 – 17:00

Čtvrtek, 2. 5. 9:00 – 17:00

Pátek, 3. 5. 9:00 – 17:00

Dále bude upřesněno

MOŽNÉ ZPŮSOBY PLATBY NA POKLADNÁCH

• hotově

• platební kartou

• benefitními poukázkami typu Pluxee, Edenred (Ticket benefits), Le Cheque Déjeuner (Uni šek) – pouze v tištěné podobě (není možné benefitní kartou)

Platit nelze ostatními benefitními poukázkami a za permanentky také nelze platit dárkovým poukazem z fanshopu.


JEDNORÁZOVÉ VSTUPNÉ

Jednorázové vstupenky budou k dostání ve dvou kategoriích dle atraktivity soupeře. Pro první kategorii (Sparta, Slavia) se vstupenky neprodávají v časových vlnách. Naopak ve druhé kategorii lze vstupenky pořídit ve dvou časových vlnách. Fanoušek, který si je zakoupí 17 až 11 dní před zápasem, získá zvýhodnění až 70 Kč. Druhá časová vlna startuje 10 dní před samotným utkáním a platí až do hracího dne. Jednorázovou vstupenku lze jednoduše zakoupit i pomocí aplikace FC Viktoria Plzeň.

Jednorázovou vstupenku lze zakoupit i na tzv. „Club seats“, což jsou atraktivní sedadla s větším komfortem, občerstvením, obsluhou, skvělým výhledem a dalšími benefity (na „Club seats“ se nevztahuje dětská sleva).

VOZÍČKÁŘI + STUDENTI

Handicapovaní fanoušci jsou nedílnou součástí viktoriánské rodiny. I v nadcházející sezoně 2024/2025 mají opět připravená svá místa v bezprostřední blízkosti hrací plochy. Vstup pro vozíčkáře zůstává zdarma, doprovod je zpoplatněný 100 Kč na zápas. Pravidelní návštěvníci z řad vozíčkářů budou moci využívat výhod a benefitů u klubových partnerů jako běžní permanentkáři.

K zakoupení vždy budou i studentské vstupenky – po předložení studentského průkazu (ISIC či průkazku studentů ZČU) můžete získat zvýhodněný lístek do sektoru R.

PLÁN STADIONU VČETNĚ KATEGORIÍ NALEZNETE ZDE.