Permanentky

Skvělá atmosféra a emoce. Pocit vítězství. Hrdost na naše barvy nebo přátelství, které vzniká s kamarády a fanoušky okolo nás. Viktoriáni, zažijte to znovu!

„Vážíme si každého fanouška, který nám chodí fandit přímo do Doosan Areny. Právě permanentkáři jsou dlouhodobě nedílnou součástí klubu a stojí za ním v době velkých oslav i během období, kdy se tolik nedaří. Za to mají můj obdiv a poděkování. Zároveň věřím, že budou po našem boku stát i v příští sezoně,“ říká Adolf Šádek, generální ředitel Viktorie Plzeň.

„Naši fanoušci patří k nejlepším u nás, hlavně doma nám na každém zápase vytváří skvělou atmosféru. Těší mě, že chodí ve velkém počtu a přeju si, aby to pokračovalo i v nadcházející sezoně," má jasno i útočník TomᚠChorý. „Jsou zápasy, kdy právě podpora z hlediště je tím rozhodujícím faktorem, namotivuje nás to a dokážeme se ještě víc semknout. A řada klubů nám závidí, před jakými návštěvami a v jaké atmosféře hrajeme. A já osobně jsem rád, že v hledišti vidím jak malé děti, tak i starší fanoušky, je vidět, že mají Viktorku v srdci a chodí na ni rádi," přidává se ke komplimentu viktoriánským fanouškům záložník LukᚠKalvach.

„Během posledních pěti let se cena permanentních vstupenek neměnila, ačkoli ceny veškerých služeb okolo nás výrazně podražily. Pro novou sezonu tedy nyní dochází k mírnému zdražení, i nᚠklub musí reagovat na vzrůstající ceny a míru inflace. Doufám, že i tento logický a nevyhnutelný krok naši fanoušci pochopí. O to více jsme rozšířili benefitní program, permanentkáři půjdou opět zdarma na první utkání předkol evropských pohárů a budou moci využívat dalších slev a výhod.  I nadále platí, že chceme být k našim fanouškům maximálně vstřícní,“ vysvětluje Adolf Šádek.

PERMANENTKY V PRODEJI

Permanentky jsou v prodeji ve Viktoria shopu ve standardní otevírací době. 

STANDARD & EXTRA

I nadcházející sezona 2023/2024 se odehraje dle zaběhlého herního modelu, tedy se základní (30 kol) a nadstavbovou částí. Fanoušci tedy mají opět na výběr, zda si zakoupí variantu STANDARD či EXTRA. První obsahuje všechna domácí utkání FORTUNA:LIGY, druhá k nim přidává i utkání nadstavby. Samozřejmostí u obou variant jsou všechna domácí utkání MOL Cupu.

Kontakt na linku podpory: info@plzenskavstupenka.cz / 277 012 677 (pracovní dny 8:00–17:00).

ROZŠÍŘENÝ BENEFITNÍ PROGRAM

Nákupem permanentní vstupenky fanoušek ušetří výraznou částku při srovnání s ceníkem jednorázových vstupenek, zároveň získá i všechny výhody a slevy z benefitního programu, který jsme pro novou sezonu opět rozšířili.

Permanentkáři půjdu zdarma na první utkání předkol Evropských pohárů!

Samozřejmostí jsou slevové vouchery i trvalá sleva do Klubovky či Viktoria shopu, opět vám nabídneme vstupenku zdarma na první utkání evropských předkol, navíc jsme přidali další nové klubové partnery, u kterých můžete čerpat slevu po předložení permanentky. 

Navíc další benefity od partnerů 02 TV a BETANO vám představíme během června.

Kompletní seznam benefitů naleznete ZDE.

Jaké výhody získám s permanentkou 2023/2024?

  • Vstup na každý domácí zápas FORTUNA:LIGY
  • Vstup na každé domácí utkání MOL Cupu
  • Předkupní právo a zvýhodněné vstupné na domácí utkání evropských pohárů + vstup zdarma na 1. zápas předkola
  • Rezervace svého místa na domácí utkání evropských pohárů (s výjimkou sektorů C, D a částí sektorů S8 a T9)
  • Předkupní právo a výhodnější cena permanentky na nadcházející sezonu
  • Volný vstup na přátelské zápasy A-týmu a na zápasy B-týmu v ČFL
  • Voucher na jednorázovou slevu 200 Kč ve viktoriánské restauraci Klubovka přímo na stadionu při útratě nad 600 Kč, dále pak stálá 10% sleva (obě slevy platí ve všední dny po 16. hodině a o víkendech po celý den, neplatí pro zápasový den) – www.fcvpklubovka.cz.
  • Voucher na jednorázovou slevu 300 Kč ve Viktoria shopu při útratě nad 1000 Kč, dále pak stálá 10% sleva (voucher nelze kombinovat s dalšími vouchery a nevztahuje se na již zlevněné zboží)
  • Řada dalších slev u partnerů klubu (kompletní seznam slev a dalších benefitů)
  • Permanentní vstupenku lze zcela nahrát i do mobilní aplikace FC Viktoria Plzeň. Ke stažení na Google PlayApp store.

VOLNÝ PRODEJ

Volný prodej bude zahájen v úterý 9. května. Zakoupit si novou permanentku bude možné i ONLINE na webu Plzeňské vstupenky, novému majiteli bude následně zaslána poštou. Rovněž ve volném prodeji bude možné vybírat z variant STANDARD a EXTRA. Podrobnější informace směrem k volnému prodeji budou zveřejněny před jeho spuštěním.

VYPLNĚNÍ FORMULÁŘE

Již tradiční je při nákupu permanentky vyplnění formuláře, díky kterému s vámi následně můžeme být v kontaktu, zasílat vám čerstvé informace a budete moci naplno využívat benefitní program. Snadněji vyřešíme například i ztrátu či odcizení permanentní vstupenky. Formulář doporučujeme vyplnit doma a přinést s sebou na pokladny, čímž se výrazně urychlí proces nákupu. Při online nákupu permanentky vyplníte formulář rovněž online. Tento formulář je vzhledem k pravidlům GDPR nutné vyplnit při každém nákupu permanentky a nejde využít data z předešlých let.

Formulář si můžete stáhnout ZDE.

CHYTRÁ PERMANENTKA

Díky spolupráci s Městem Plzeň a Plzeňskými městskými dopravními podniky bude permanentka opět chytrou permanentkou, která umožňuje unikátní propojení služeb a je plnohodnotnou obdobou elektronické peněženky Plzeňské karty. Fanoušci díky ní mohou zaplatit jednorázové jízdné v MHD, uhradit parkovné ve městě včetně parkovacích domů, zaplatit ve Viktoria shopu či u stánků s občerstvením uvnitř Doosan Areny. Vše rychle, bezhotovostně, pohodlně.

PENÍZE, CO ZŮSTALY NA KARTĚ

Pokud do konce aktuálního ročníku nedočerpáte všechny peníze a zůstanou vám na kartě, nic se neděje. Až do konce kalendářního roku 2023 můžete starou kartou normálně platit na všech obvyklých místech a za všechny obvyklé služby. Pokud si zůstatek budete chtít přehrát na permanentku novou, lze tak učinit v Zákaznických centrech PMDP – Denisovo nábřeží 12 a Klatovská třída 12 či ve Viktoria shopu.

Vložit vklad na kartu novou lze na všech dobíjecích místech Plzeňské karty či ve Viktoria shopu.

RODINNÁ TRIBUNA HITRÁDIA FM PLUS

Oblíbený rodinný sektor H na hlavní tribuně, jehož partnerem je Hitrádio FM Plus, bude samozřejmě i nadále nabízet kromě skvělého výhledu na hrací plochu i doplňkový program pro děti. PlayStationy, malování na obličej, fotbálek, fotostěnu či autogramiády viktoriánů pro vás připravujeme i na novou sezonu. Pro rodinnou tribunu platí stejná pravidla jako u běžných permanentních vstupenek (rezervace do 5. 5.), následně volný prodej (děti jsou do 15 let).

Permanentní vstupenky na rodinnou tribunu lze zakoupit pouze osobně na pokladnách, případně telefonicky skrze zákaznické centrum.

JEDNORÁZOVÉ VSTUPNÉ

Jednorázové vstupenky budou k dostání ve dvou kategoriích dle atraktivity soupeře. Pro první kategorii (Sparta, Slavia) se vstupenky neprodávají v časových vlnách. Naopak ve druhé kategorii lze vstupenky pořídit ve dvou časových vlnách. Fanoušek, který si je zakoupí 17 až 11 dní před zápasem, získá zvýhodnění až 70 Kč. Druhá časová vlna startuje 10 dní před samotným utkáním a platí až do hracího dne. Jednorázovou vstupenku lze jednoduše zakoupit i pomocí aplikace FC Viktoria Plzeň.

Jednorázovou vstupenku lze zakoupit i na tzv. „Club seats“, což jsou atraktivní sedadla s větším komfortem, občerstvením, obsluhou, skvělým výhledem a dalšími benefity (na „Club seats“ se nevztahuje dětská sleva).

VOZÍČKÁŘI + STUDENTI

Handicapovaní fanoušci jsou nedílnou součástí viktoriánské rodiny. I v nadcházející sezoně 2022/2023 mají opět připravená svá místa v bezprostřední blízkosti hrací plochy. Vstup pro vozíčkáře zůstává zdarma, doprovod je zpoplatněný 100 Kč na zápas. Pravidelní návštěvníci z řad vozíčkářů budou moci využívat výhod a benefitů u klubových partnerů jako běžní permanentkáři.

K zakoupení vždy budou i studentské vstupenky – po předložení studentského průkazu můžete získat zvýhodněný lístek do sektoru R.

Studentskou slevu do sektoru R4,R5 lze uplatnit pouze po předložení studentského průkazu na pokladnách a ve Viktoria shopu.