Puma banner vlevoNabídni své místo

Akreditace

O jednorázovou akreditaci na domácí ligové zápasy FC Viktorie Plzeň lze požádat zasláním e-mailu na adresu  belsan@fcviktoria.cz. Nutné je k žádosti přiložit kopii novinářského průkazu a potvrzení od redakce. Uzávěrka žádostí je vždy 3 dny před výkopem zápasu. O udělení/zamítnutí Vaší žádosti budete informováni e-mailem.

O jednorázovou akreditaci na speciální vybrané zápasy a zápasy klubu v evropských pohárech je možné zažádat prostřednictvím formuláře níže, který bude k dispozici vždy s dostatečným předstihem před daným zápasem. O udělení/zamítnutí Vaší žádost budete informováni e-mailem.


Accreditation system

The accreditation system for the match against AS Roma has been closed.

For an accreditation for a home league match of FC Viktoria Plzeň you have to send your e-mail to belsan@fcviktoria.cz including a copy of your press card and a confirmation from your editorial office at least three days before the kick-off of the match.

If you want to be accredited for the UEFA Champions League match, you have to fill in all the data demanded below this text and send a copy of your press card and confirmation from your editorial office to belsan@fcviktoria.cz.

After deadline, you will receive an e-mail with decision about approval of your request. Without approved accreditation, there is no possibility to enter the stadium.

VÝBĚR UDÁLOSTÍ

Událost
Event
Datum konání
Date
Místo
Place
Poznámka
Note
Vyber
Selection
Bohužel žádná událost s možností akreditace není k dispozici.

Jméno / Name
Příjmení / Surname
Email
Telefon / Phone
Redakce / Redaction
Typ akreditace /
type of accreditation
Informace o zpracování
 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál
×
Dnes v 15:00 | Muži
FC Viktoria Plzeň
MFK Karviná