Puma banner vlevo
Vstupenky Olympiacos

Mládež

Aktuální stav

Viktoria Plzeň si vybojovala pevné místo na české fotbalové mapě, západočeský region má ve fotbalistech ze Štruncových sadů zdatné zástupce ve světě českého sportu. Pro řadu kluků i holek nejen ze západních Čech se stali hráči v červeno-modrých dresech skutečnými hrdiny.

Viktoria Plzeň ale nabízí možnost začít hrát fotbal prakticky komukoliv. Ve čtrnácti mládežnických kategoriích vyrůstá za pomoci více než třiceti kvalifikovaných trenérů budoucnost plzeňského mužského fotbalu. Ve čtyřech věkových kategoriích dívčích týmů se daří vychovávat hráčky, které se pravidelně účastní reprezentačních srazů. Ideální tréninkové podmínky na stadionu ve Štruncových sadech a areálu v Luční vytvářejí výborné zázemí pro růst nových talentů. Výsledkem je výchova takových velikánů české kopané, jako jsou například Vítězslav Lavička, Jaroslav Šilhavý, Karel Rada nebo později Pavel Nedvěd, Petr Čech nebo Vladimír Darida.

Partnerské školy Pořádané turnaje Kontakty MEMORIÁL STANISLAVA ŠTRUNCE Viktoria do škol Ambasador mládeže

Také do dalších let chce Viktoria držet vysoký standard své vyhlášené mládežnické líhně. Úspěchy mládežnických týmů posledních let naznačují, že v Plzni se jde dobrým směrem. I ty můžeš být součástí Viktorie Plzeň!

 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál