Magazín Viktorián

Aktuální číslo k nahlédnutí

Archiv magazínu Viktorián

Viktorián

Klubový magazín FC Viktoria Plzeň je celobarevným časopisem, který vychází pravidelně před každým naším domácím ligovým utkáním. Klub navíc dodržuje tuto tradici také při zápasech evropských pohárů.

Časopis nabízí svým čtenářům obsáhlý informační servis z dění ve fotbalové Plzni, samozřejmostí jsou kvalitní původní fotografie. Inspiraci jednotlivých rubrik čerpají tvůrci z ohlasů fanoušků, ale nebojí se nahlédnout ani do magazínů nejvěhlasnějších evropských klubů. Každý čtenář tak hned na první straně najde úvodní slovo generálního manažera Adolfa Šádka, nechybí tradiční reportáže z minulých utkání ani novinky z řad béčka, mládeže a ženského fotbalu. Hlavní článek je věnován představení jednoho z fotbalistů prvního týmu, trenérů nebo zaměstnanců Viktorie. Samozřejmostí je podrobné představení soupeře s mnoha statistikami. Velký prostor dostávají také speciální akce konané a pořádané klubem, charitativní projekty a informace ze zákulisí.

Od sezony 2015/2016 připravila Viktoria pro své fanoušky novou podobu online magazínu Viktorián. Bulletin si nyní můžete prohlédnout v interaktivním prostředí, které umožňuje pohodlné listování, tvorbu poznámek, převod do formátu .pdf nebo sdílení na sociálních sítích.

Všechny prodané magazíny jsou očíslovány a nabízejí možnost výhry. V poločase každého utkání probíhá losování, výherci se mohou těšit na hodnotné ceny od klubu i jeho partnerů. Titulní stránky magazínů jsou vystaveny zde na našich oficiálních stránkách www.fcviktoria.cz, celé verze magazínu ve formátu pdf jsou ke stažení několik dnů po utkání. Viktorián se prodává u všech vstupů na stadion, označení kolportéři se pohybují také přímo na tribunách. Jednotná cena činí 19 korun.