Tu NEJLEPŠÍ PERMANENTKU pro sezonu 2022/2023 si můžete pořídit již nyní. Jako první mají tuto možnost opět stávající držitelé, připravena je řada benefitů a například i vstupenka na první zápas evropského předkola zdarma. Přinášíme kompletní informace k prodeji permanentních vstupenek.

„Poslední zápasy ukázaly, jak skvělé máme fanoušky. Návštěvy okolo deseti tisíc jsou toho jasným důkazem. Rozhodli jsme se, že ceny permanentních vstupenek navzdory všeobecnému zdražování prakticky ve všech oblastech, zůstanou stejné jako v předchozích letech. Chceme vyjít fanouškům maximálně vstříc a věříme, že při nás budou stát i v novém ročníku. Navíc jsme se rozhodli, že nově jako benefit přidáme vstup zdarma na evropské předkolo,“ říká na úvod generální ředitel klubu Adolf Šádek.

Ano, k žádnému zdražování permanentek nedojde, ceny zůstávají stejné jako v sezonách před pandemií covidu. Zároveň ponecháváme platné všechny výhody a benefity, na které jste si již zvykli – slevy do Klubovky i Viktoria shopu, slevy u partnerů, nově navíc získáváte zdarma vstup na první utkání předkol evropských pohárů, což je jistě zajímavý a výhodný benefit a nikdy v minulosti jej permanentkáři neměli.

Jako první si tradičně svá místa mohou zakoupit stávající držitelé permanentek. Pro ně běží předprodej od úterý 26. dubna na pokladnách DOOSAN Areny i online skrze web permanentka.com. Volný prodej permanentek pak bude zahájen v úterý 24. května.

STANDARD & EXTRA

Nadcházející sezona 2022/2023 se odehraje dle stejného herního modelu jako ta aktuální. Základní část (30 kol) bude doplněna o nadstavbovou část. Viktoria tedy svým fanouškům opět nabízí možnost výběru ze dvou druhů permanentních vstupenek, tedy varianty STANDARD a EXTRA. První obsahuje všechna domácí utkání FORTUNA:LIGY základní části, druhá k nim přidává i všechny zápasy nadstavby. Samozřejmostí u obou variant jsou veškerá domácí utkání v rámci MOL Cupu.

BENEFITY PRO MAJITELE PERMANENTEK

Majitelé permanentních vstupenek jsou jako vždy výrazně zvýhodněni, ve srovnání s ceníkem jednorázového vstupného ušetří výraznou finanční částku. Největší výhodou však je, že mají své místo vždy připravené a nemusí se již o nic starat. Výhoda býti permanentkářem se ukázala i nyní, kdy klub jejich držitelům rezervuje místa například na Limbovo finále.

Již teď je navíc jisté, že 13. rokem v řadě nebudeme chybět v předkolech evropských pohárů. A na první domácí zápas pozveme permanentkáře zdarma, na ostatní utkání budete opět cenově zvýhodněni a vaše místa vám budou nabídnuta přednostně.

Samozřejmostí jsou pak vstupy zdarma na všechna domácí utkání MOL Cupu, na přípravné zápasy, utkání B týmu Viktorie v rámci ČFL.

VÝHODY PERMANENTEK

 • Vstup na každý domácí zápas FORTUNA:LIGY
 • Vstup na každé domácí utkání MOL Cupu
 • Předkupní právo a zvýhodněné vstupné na domácí utkání evropských pohárů + vstup zdarma na 1. zápas předkola
 • Rezervace svého místa na domácí utkání evropských pohárů (s výjimkou sektorů C, D a částí sektorů S8 a T9)
 • Předkupní právo a výhodnější cena permanentky na nadcházející sezonu
 • Volný vstup na přátelské zápasy A-týmu a na zápasy B-týmu v ČFL
 • Voucher na jednorázovou slevu 200 Kč ve viktoriánské restauraci Klubovka přímo na stadionu při útratě nad 500 Kč, dále pak stálá 10% sleva (obě slevy platí ve všední dny po 16. hodině a o víkendech po celý den, neplatí pro zápasový den) – www.fcvpklubovka.cz.
 • Voucher na jednorázovou slevu 300 Kč ve Viktoria shopu při útratě nad 1000 Kč, dále pak stálá 10% sleva (voucher nelze kombinovat s dalšími vouchery a nevztahuje se na již zlevněné zboží)
 • Řada dalších slev u partnerů klubu (kompletní seznam slev ZDE)
 • Permanentní vstupenku lze zcela nahrát i do mobilní aplikace FC Viktoria Plzeň. Ke stažení na Google PlayApple store.

REZERVACE PRO STÁVAJÍCÍ MAJITELE

Jak je již zvykem a výsostným právem všech věrných viktoriánů, dlouholetých majitelů permanentních vstupenek, i tentokrát mají svá místa rezervovaná a mohou si je obnovit jako první. Předprodej pro vás odstartoval v úterý 26. dubna a rezervace je až do pátku 20. května. Po tomto datu již nebude možné vaše místo rezervovat a ani nárokovat výhodnější cenu.

Tu NEJLEPŠÍ PERMANENTKU si můžete zakoupit na pokladnách za severní věží DOOSAN Areny či online na webu permanentka.com.

ONLINE PRODEJ

ONLINE je možné si pořídit permanentku na totožné místo i stejný typ permanentky jako vám patří v této sezoně. 

Pokud uvažujete, že změníte druh permanentky, například ze STANDARD na EXTRA (či obráceně), je nutné napsat email či zavolat na podporu. Zde provedou změnu a během krátké doby (nejpozději do 5 dnů) se tato změna promítne ve vašem systému a budete moci nákup dokončit online s požadovanou změnou. 

Kontakt: info@plzenskavstupenka.cz, v pracovní dny je vám mezi 8:00 - 17:00 na telefonu k dispozici i  zákaznické centrum – 277 012 677.

V případě, že zvažujete změnu místa (jiné sedadlo, jiný sektor), musíte přijít osobně na pokladny, tato změna není online možná.

Online je možné zároveň zakoupit více permanentek najednou, ty vám následně budou zaslány poštou za doručovací poplatek 95 Kč. (viz manuál)

Podrobný návod k online prodeji permanentek najdete ZDE.

Vše vyřešíte na adrese permanentka.com.

RODINNÁ TRIBUNA HITRÁDIA FM PLUS

Oblíbený rodinný sektor H na hlavní tribuně, jehož partnerem je Hitrádio FM Plus, bude samozřejmě i nadále nabízet kromě skvělého výhledu na hrací plochu i doplňkový program pro děti. Playstationy, malování na obličej, fotbálek, fotostěnu či autogramiády viktoriánů pro vás připravujeme i na novou sezonu. Pro rodinnou tribunu platí stejná pravidla jako u běžných permanentních vstupenek (rezervace do 20. 5.), následně volný prodej (děti jsou do 15 let).

Permanentní vstupenky na rodinnou tribunu lze zakoupit pouze osobně na pokladnách, případně telefonicky skrze zákaznické centrum.

PRODEJNÍ ČASY

Čtvrtek, 5. 5. 13:00 - 17:00

Pátek, 6. 5. 9:00 - 17:00 

Sobota, 7. 5. 9:00 - 13:00

Neděle, 8. 5. 13:00 - 18:45

Pondělí, 9. 5. - Pátek, 13. 5. 9:00 - 17:00

Sobota, 14. 5. 9:00 - 13:00

Neděle, 15. 5. 13:00 - 17:00

...dále bude upřesněno.

CENÍKY

Ceník permanentních vstupenek pro sezonu 2022/2023 zůstává stejný jako v předchozích letech, znovu je výrazné cenové zvýhodnění oproti jednorázovým vstupenkám.


PLATIT NA POKLADNÁCH LZE NÁSLEDUJÍCÍM ZPŮSOBEM:

 • hotově
 • platební kartou
 • benefitními poukázkami typu Sodexo (flexipass + focuspass), Edenred (Ticket benefits), Le Cheque Déjeuner (Uni šek) – pouze v tištěné podobě (není možné benefitní kartou)

Platit nelze ostatními benefitními poukázkami a za permanentky také nelze platit dárkovým poukazem z fanshopu.

VYPLNĚNÍ FORMULÁŘE

Stejně jako v minulých letech je i nyní zapotřebí vyplnit krátký formulář, který si můžete dopředu stáhnout ZDE, a u pokladny odevzdat rovnou vyplněný, čímž lze výrazným způsobem urychlit a zjednodušit pořízení nové permanentky. Díky vyplnění budete moci naplno využívat celý benefitní program, dostávat newsletter s čerstvými informacemi, snadněji vyřešit odcizení či ztrátu permanentky a klub na vás bude mít kontakt pro rychlé informování, které se osvědčilo v uplynulých dvou letech.

Během ONLINE nákupu vyplníte formulář přímo během procesu nákupu.

CHYTRÁ PERMANENTKA

Díky spolupráci s Městem Plzeň a Plzeňskými městskými dopravními podniky bude permanentka opět chytrou permanentkou, která umožňuje unikátní propojení služeb a je plnohodnotnou obdobou elektronické peněženky Plzeňské karty. Fanoušci díky ní mohou zaplatit jednorázové jízdné v MHD, uhradit parkovné ve městě včetně parkovacích domů, zaplatit ve Viktoria shopu či u stánků s občerstvením uvnitř Doosan Areny. Vše rychle, bezhotovostně, pohodlně (více o všech funkcích chytré permanentky ZDE).

PENÍZE, CO ZŮSTALY NA KARTĚ

Pokud do konce aktuálního ročníku nedočerpáte všechny peníze a zůstanou vám na kartě, nic se neděje. Až do konce kalendářního roku 2022 můžete starou kartou normálně platit na všech obvyklých místech a za všechny obvyklé služby. Pokud si zůstatek budete chtít přehrát na permanentku novou, lze tak učinit v Zákaznických centrech PMDP – Denisovo nábřeží 12 a Klatovská třída 12 či ve Viktoria shopu.

Vložit vklad na kartu novou lze na všech dobíjecích místech Plzeňské karty či ve Viktoria shopu.

VOLNÝ PRODEJ

Volný prodej bude zahájen v úterý 24. května. Zakoupit si novou permanentku bude možné i ONLINE na webu Plzenské vstupenky, novému majiteli bude následně zaslána poštou. Rovněž ve volném prodeji bude možné vybírat z variant STANDARD a EXTRA. Podrobnější informace směrem k volnému prodeji budou zveřejněny před jeho spuštěním.

VOZÍČKÁŘI + STUDENTI

Handicapovaní fanoušci jsou nedílnou součástí viktoriánské rodiny. I v nadcházející sezoně 2022/2023 mají opět připravená svá místa v bezprostřední blízkosti hrací plochy. Vstup pro vozíčkáře zůstává zdarma, doprovod je zpoplatněný 100 Kč na zápas. Pravidelní návštěvníci z řad vozíčkářů budou moci využívat výhod a benefitů u klubových partnerů jako běžní permanentkáři.

K zakoupení vždy budou i studentské vstupenky – po předložení studentského průkazu můžete získat zvýhodněný lístek do sektoru R.

JEDNORÁZOVÉ VSTUPNÉ

Jednorázové vstupenky budou k dostání ve dvou kategoriích dle atraktivity soupeře. Pro první kategorii (Sparta, Slavia) se vstupenky neprodávají v časových vlnách. Naopak ve druhé kategorii lze vstupenky pořídit ve dvou časových vlnách. Fanoušek, který si je zakoupí 17 až 11 dní před zápasem, získá zvýhodnění až 70 Kč. Druhá časová vlna startuje 10 dní před samotným utkáním a platí až do hracího dne. Jednorázovou vstupenku lze jednoduše zakoupit i pomocí aplikace FC Viktoria Plzeň.

Jednorázovou vstupenku lze zakoupit i na tzv. „Club seats“, což jsou atraktivní sedadla s větším komfortem, občerstvením, obsluhou, skvělým výhledem a dalšími benefity (na „Club seats“ se nevztahuje dětská sleva).

Viktoriáni, pořiďte si tu NEJLEPŠÍ PERMANENTKU!

Plán stadionu pro lepší přehlednost v sektorech najdete ZDE.