Nádherná rozlučka s fotbalovým podzimem v Doosan Areně! Viktoriáni se naposledy v roce 2022 představili na domácí půdě, kde v rámci dohrávky 4. kola FORTUNA:LIGY porazili Zbrojovku Brno vysoko 4:0. Jednoznačnou záležitost následně zhodnotili Adam Vlkanova a trenér Michal Bílek.

„Jsme spokojeni, jak jsme zareagovali na prohru se Spartou – herně, i výsledkově. Měli jsme spoustu dalších situací, které jsme neproměnili. S dneškem můžeme být jednoznačně spokojeni,“ má radost trenér domácího týmu Michal Bílek.

Svůj první ligový gól v červenomodrém dresu vstřelil Adam Vlkanova. A byl zároveň vítězný. „Jsem rád, že mi to tam konečně padlo, ale hlavní je, že vyhráváme a získáváme body. Do zápasu jsme vstoupili dobře, měli jsme dost dobrých šancí a při prvním gólu nám hosté pomohli. Jsem rád, že jsem to tam prorval,“ říká Vlčák.

Premiérovou trefu zaznamenal také Fortune Bassey. „Přišel jako hráč, který umí dávat góly. Hodně jsme si od něj slibovali, ale nemá jednoduchou pozici, protože na jeho postu hraje výborný TomᚠChorý. Dnešní gól mu ale jednoznačně pomůže,“ myslí si kouč FCVP.

Viktoriáni si výhrou s Brnem zajistili prvenství ve FORTUNA:LIZE po podzimní části sezony. „Jsme rádi, že budeme na prvním místě, ale ještě to pro nás nekončí. Poslední zápas hrajeme s Pardubicemi a pokud chceme mít nějaký náskok, tak to musíme zvládnout. Hráči vědí, že se musí až do neděle koncentrovat,“ slibuje Bílek.

„Jsme strašně rádi, že jsme na čele ligy. Většina lidí nám zase nevěřila, ale my pořád dokazujeme, jaká je tady síla,“ uzavírá šikovný záložník Viktorie.

Fotogalerie