Kromě atraktivního zápasu se Slavií Praha si nejmenší fanoušci Viktorie Plzeň, kteří budou svému oblíbenému klubu fandit na Rodinné tribuně Hitrádia FM Plus, mohou ve středu 18. března užít bohatý doprovodný program. Hlavním lákadlem určitě bude poločasová autogramiáda Radima Řezníka a také novinka v podobě velké fotostěny.

Obránce Radim Řezník do bojů o ligový titul určitě nezasáhne kvůli zranění kolene, které utrpěl v posledním přípravném utkání před startem jarní části SYNOT ligy. Oblíbený hráč tak bude svým spoluhráčům držet palce pouze jako divák a o poločasové přestávce v utkání se Slavií Praha zavítá mezi nejmenší fanoušky Viktorie na Rodinnou tribunu Hitrádia FM Plus. „Na autogramiádu se moc těším. Určitě bude dobrá nálada a chci zároveň poděkovat všem dětem za obrázky, které mi namalovaly při posledním domácím utkání. Dodávají mi sílu a chu se co nejdřív vrátit na hřiště,“ říká Radim Řezník.

Fanoušci na Rodinné tribuně Hitrádia FM Plus se mohou těšit také na novinku, kterou je fotostěna s Davidem Limberským a Václavem Procházkou. „Úplně jsem se lekl, když jsem se viděl. Stěna je opravdu velká, je zajímavé koukat sám sobě do očí,“ říkal při prohlídce stěny s úsměvem David Limberský.

Během utkání se Slavií Praha budou moct nejmenší fanoušci opět malovat obrázky o hodnotné ceny. Minule děti malovaly obrázky věnované Radimu Řezníkovi, tentokrát bude téma z úplně jiného soudku: Namaluj viktoriánský autobus. „Fantazii se opět meze nekladou, takže se těšíme na originální výtvory. Jsme moc zvědaví na to, v čem by podle našich mladých fanoušků měli hráči jezdit na zápasy,“ uzavírá tiskový mluvčí Pavel Pillár. 

Fotogalerie