Rezerva Viktorie vstupuje po letní přípravě do nové třetiligové sezony. Prvním soupeřem Západočechů bude Králův Dvůr.
Béčko odehrálo v rámci přípravy na novou sezonu čtyři přípravná utkání. Hned v tom prvním zvládlo přestřelku se Sokolovem. Následně se mu výsledkově nedařilo proti rezervě Mladé Boleslavi a Pardubic. V generálce padlo na půdě Baníku Most.
Přehled výsledků přípravy:
FCVP vs. Baník Sokolov 5:4
Střelci: Balá, Velich, Riedl, Suchý 2x
FCVP vs. Mladá Boleslav B 0:3
FCVP vs. Pardubice B 1:2
Baník Most-Sou vs. FCVP 3:1
Příprava pro nás nebyla jen o výsledcích, ale předevím o budování nového týmu. Přilo hodně nových hráčů i členů realizačního týmu, take jsme společně hledali správnou chemii, nastavovali týmové principy, budovali team spirit a přirozeně hledali nové lídry," řekl k letní přípravě hlavní trenér rezervy Vladan Vrecký.
Výsledky v přípravě bereme jako součást tohoto procesu a zároveň jako důleitou zpětnou vazbu před startem soutěe. Do sezony vstupujeme s jasnou vizí. Chceme být úspění, hrát moderní a intenzivní fotbal podle současných trendů a předevím vytvářet prostředí, ve kterém budou nai mladí talentovaní hráči připraveni na přechod do dospělého fotbalu. Béčko pro nás není jen o výsledcích, ale o spojení rozvoje hráčů s ambicí vítězit," má jasno Vrecký.
Po odchodu trenéra Parláska do Písku v rámci partnerství s jihočeským klubem, se B-týmu ujal právě trenér Vrecký. Jeho asistentem se stal Filip Trojan, videoanalytikem je Dominik Majer. V realizačním týmu pokračuje Jaroslav Belaň a Martin Suchý.
Ročník 2026/2027 je ji za dveřmi. V sobotu nastoupí rezerva k prvnímu třetiligovému utkání, a to na hřiti v Králově Dvoře. V loňské sezoně Viktoria se Středočechy neprohrála, doma je porazila 1:0 a venku remizovala 1:1. První letoní utkání startuje v sobotu od 17:00.
Aktuální kádr B-týmu naleznete ZDE.


sdílet
Tweet
Kopírovat odkaz
Tisk stránky




















































