Svěřenci trenéra Josefa Parláska v pátek vstoupí do třetiligové sezony 2024/2025. Po zrušení zápasu 1. kola proti FK Robstav je čeká úvodní zápas až nyní. Jejich prvním soupeřem bude Hostouň.

Hostouň se v loňské sezoně se ziskem čtyřiceti tří bodů umístila na šestém místě ČFL skupiny A. Letošní ročník třetí nejvyšší soutěže zahájil Sokol doma s rezervou Českých Budějovic. Ve dvacáté deváté minutě viděl červenou kartu domácí TomᚠMládek. Gól v zápase nepadl a skončil tak bezbrankovou remízou.

B-tým Viktorie se s Hostouní střetl naposledy v polovině dubna letošního roku, a také na hřišti středočeského klubu. Skóre otevřel v nastavení prvního poločasu kapitán Plzeňských Dominik Fišer. Krátce po začátku druhého dějství to bylo už o dva góly, a to když se prosadil TomᚠVach. V samém závěru zápasu přidal třetí zásah do sítě Hostouně Adam Štauber. Viktoriáni si tak přivezli vítězství 3:0.