Zůstat na prvním místě Synot ligy. To je hlavní cíl viktoriánů před dalším ligovým zápasem s Libercem. Svěřenci trenéra Miroslava Koubka budou hrát pod Ještědem v pondělí od 19 hodin a po utkání se chtějí radovat z dalšího vítězství.

„Nebude to vůbec jednoduchý zápas, ale určitě na hřišti necháme všechno, budeme bojovat a chceme vyhrát,“ říká odhodlaně Daniel Kolář. 

Záložník Viktorie v úterý odehrál několik minut za národní tým v kvalifikačním utkání proti Nizozemsku a cenné vítězství 2:1 si vychutnal. „Málokdo to čekal, ale všichni jsme bojovali do poslední minuty a vyplatilo se. Radost po utkání byla velká, ale je to začátek kvalifikace a před námi ještě dlouhá cesta,“ klidní euforii Kolář.

Teď se reprezentační hráč musí opět soustředit na ligové povinnosti a sbírá síly před soubojem s Libercem. „Tréninky s trenérem Vrbou byly spíše taktické, i tak ale nějakou sílu vzaly. Na to jsme ale zvyklí, takže bych z toho nedělal žádnou vědu. Teď už normálně trénujeme v Plzni a těšíme se na zápas v Liberci,“ dodává Daniel Kolář.

Liberec před letošní sezonou obměnil kádr a v Synot lize zatím nepředvádí ideální výkony. Na první výhru čekal až do posledního odehraného kola, kdy deklasoval Ostravu. „Určitě budou chtít na tento výkon navázat, my ale budeme chtít hrát naší hru a nic jim nedovolit,“ uzavírá Daniel Kolář.

Souboj Viktorie Plzeň se Slovanem Liberec se na severu Čech hraje v pondělí 15. září od 19 hodin.