Odchovanci Viktorie Filip Růžička a Vítězslav Klimeš budou v nadcházející sezoně sbírat zkušenosti ve druhé nejvyšší soutěži. Oba hráči odchází na roční hostování do Kladna, nováčka Chance Národní Ligy.

Filip Růžička absolvoval s prvním týmem celé letní soustředění v rakouském Westendorfu a nyní ho čeká další důležitý krok v jeho fotbalovém rozvoji. Talentovaný devatenáctiletý záložník společně s Vítězslavem Klimešem zamíří na roční hostování do Kladna, nováčka druhé ligy.

„Filip během celé přípravy i v zápasech, do kterých zasáhl, jasně ukázal, jaký talent a potenciál v něm je. Za nás je správným krokem, že se posune do druholigového týmu a udělá další krok ve své kariéře. Jeho výkony budeme pečlivě sledovat a budeme dohlížet na jeho další vývoj. To samé platí i pro Víu Klimeše. Teď je na obou, aby této šance hrát druhou ligu maximálně využili,“ říká sportovní ředitel Viktorie Martin Vozábal.