Vstupenky na domácí utkání Viktorie Plzeň se Slávií Praha velmi rychle mizí, k páteční 15. hodině si již fanoušci včetně držitelů permanentek rozebrali přes 10 tisíc lístků. „Obracíme se tak na všechny fanoušky toužící po vstupenkách, aby si pro vlastní pohodlí a jistotu místa v Doosan Areně zakoupili vstupenku o víkendu,“ obrací se k fanouškům tiskový mluvčí viktoriánů, Pavel Pillár.

Vstupenky na domácí utkání Viktorie Plzeň se Slávií Praha velmi rychle mizí, k páteční 15. hodině si již fanoušci včetně držitelů permanentek rozebrali přes 10 tisíc lístků. „Obracíme se tak na všechny fanoušky toužící po vstupenkách, aby si pro vlastní pohodlí a jistotu místa v Doosan Areně zakoupili vstupenku o víkendu,“ obrací se k fanouškům tiskový mluvčí viktoriánů, Pavel Pillár.

 

Možností mají fanoušci několik. Tou nejlákavější je využití speciální akce 1+1 v rámci oblíbeného Dne ve vzduchu s rádiem Kiss Proton. Na tradiční letecké show v Plasích bude k dispozici oficiální stánek Viktorie Plzeň, kde si návštěvníci budou moct vybrat ze široké nabídky viktoriánského fanshopu, především však při koupi jedné vstupenky na pondělní utkání obdrží druhou zdarma.  K dispozici bude fanouškům tisícovka vstupenek.

Další možností je využití tradičních předprodejních míst systému plzeňské vstupenky, případně nákupu přes internet, pro pohodlí plzeňských fanoušků pak bude v sobotu i v neděli v čase 10 - 15 hodin otevřena hlavní pokladna přímo na stadionu. Na pokladně bude prodej zbylých cca 300 vstupenek probíhat za standardních podmínek – tzn. cena jedné vstupenky je stanovena na 150 Kč, děti do 15 let mohou uplatnit slevu 50%. Akce 1+1 je omezena pouze na leteckou show v Plasích.

„Jsme velmi potěšeni, že vzývaná hranice 10 tisíc diváků je překonána, velmi pravděpodobně budou Štruncovy sady v pondělí vyprodány. Právě z tohoto důvodu prosíme všechny fanoušky o využití víkendových možností nákupu posledních zhruba 1300 lístků. Očekáváme, že do volného prodeje v pondělí na pokladnách půjde minimální počet vstupenek z nevyzvednutých rezervací,“ upozorňuje fanoušky Pillár.

„Taková návštěva bude pro hráče i celý klub velkým svátkem, rádi bychom se tak ve spolupráci s fanoušky vyvarovali jakýchkoliv problémů. Standardně tak budeme apelovat především na absenci jakékoliv pyrotechniky, jejíž používání je pro klub nadále zdrojem naprosto zbytečných pokut. Právě z důvodu podezření na pronášení pyrotechniky v poločasech předchozích zápasů nebude v přestávce fanouškům umožněno opouštět prostor stadionu,“ zakončil informace pro fanoušky Pillár.