S viktoriánským dresem se po dvou letech loučí útočník Jan Kliment, kterému končí smlouva. Na jeho gól, kterým nám vystřelil Ligu mistrů, nikdy nezapomeneme!

Ten moment budou mít všichni viktoriáni před očima navždy. Ač ho trápil zraněný sval, zůstal na hřišti. Špičkou kopačky nasměroval míč do sítě Karabachu a vystřelil Viktorce účast v základní skupině Ligy mistrů. Stal se pak i jednou z hlavních postav dokumentární série Zázrak ze západu, která popisuje právě cestu do nejprestižnější evropské soutěže. V základní skupině pak připsal další gól v domácím duelu s Bayernem Mnichov.

Celkem za dva roky odehrál za Viktorku 56 zápasů a vstřelil 9 gólů. Nyní se, po vypršení platného kontraktu, s Viktorkou loučí.

„Honza se nesmazatelně zapsal do historie klubu. Na jeho gól proti Karabachu se nedá zapomenout! Nyní jsme se ale rozhodli, že půjdeme jinou cestou. Chtěli bychom mu poděkovat za dvouletou úspěšnou spolupráci, popřát hlavně pevné zdraví a mnoho úspěchů v další kariéře,“ řekl Daniel Kolář, sportovní ředitel klubu.

„Chtěl bych poděkovat všem fanouškům i celému klubu za krásné a nezapomenutelné chvíle, které jsme tady za dva roky prožili. Zahrát si Ligu mistrů je snem každého hráče, každého kluka a já jsem si to tady splnil. Našel jsem si tady i spoustu kamarádů, které vždy rád uvidím a přeju Viktorce i nadále co nejvíce úspěchů,“ rozloučil se Jan Kliment.