V sobotu čeká na plzeňské fotbalisty předposlední domácí utkání letošního ročníku Gambrinus ligy. FC Viktoria Plzeň připravila před tímto zápasem pro své věrné fanoušky zajímavou nabídku v podobě zvýhodněného vstupného na mobilní tribuny.

V sobotu čeká na plzeňské fotbalisty předposlední domácí utkání letošního ročníku Gambrinus ligy. FC Viktoria Plzeň připravila před tímto zápasem pro své věrné fanoušky zajímavou nabídku v podobě zvýhodněného vstupného na mobilní tribuny.

 

„Rozhodli jsme se snížit vstupné na obou mobilních tribunách ze 120,- Kč na 90,- Kč. Chceme, aby se opravdu všechny sedačky zaplnily. Věříme, že o vstupenky bude větší zájem,“ říká Mgr. Jaromír Hamouz – marketingový manažer Viktorie. „Fanouškům, kteří si již vstupenky na mobilní tribuny zakoupili za původní cenu, nabízíme voucher na klobásu zdarma. Po předložení vstupenky za 120,- Kč na mobilní tribunu na recepci stadionu obdržíte voucher, který můžete uplatnit ve stánku u jedné z mobilních tribun. Těsně před zápasem bude vouchery vydávat hosteska, která stojí před recepcí,“ doplnil Hamouz.

Viktoriány čekají poslední čtyři utkání v této sezóně, finiš ligové soutěže je tady a podpora fanoušků je důležitá. „Věříme, že naši příznivci si uvědomují, o co se v posledních zápasech hraje. Uděláme maximum, abychom utkání zvládli. Samozřejmě věříme, že nás bude povzbuzovat zaplněný stadion,“ zní kabinou Viktorie.

Díky stavebním pracím a realizaci mobilních tribun byla upravena pravidla pro příchod fanoušků na jednotlivé tribuny stadionu. Vchod č. 1 slouží pro držitele vstupenek na hlavní krytou tribunu a také na mobilní tribunu č. 1. Vchod č. 3 je určen pouze pro majitele vstupenek na mobilní tribunu č. 2. Pokud vlastníte vstupenky na nekrytou tribunu, použijte prosím vchod č. 5. Pro vlajkonoše hostů bude k dispozici vchod č. 4. Vše je znázorněno na přiloženém plánku. Prosíme fanoušky, aby sledovali navigaci kolem stadionu a zároveň respektovali pokyny pořadatelů. U obou z mobilních tribun bude k dispozici stánek s občerstvením, stejně tak i mobilní toalety.

Při vstupu na stadion budou následovat klasické bezpečností prohlídky. Proto prosíme všechny naše příznivce, aby dorazili na stadion s dostatečným časovým předstihem. Předem moc děkujeme.

 

V přiloženém souboru najdete aktuální mapu stadionu včetně jednotlivých příchodů