Blíží se Velikonoční pondělí a s ním i duel Gambrinus ligy mezi domácí Viktorkou a Slavií Praha. Dle současného stavu prodeje vstupenek vypadá, že utkání se stadion ve Štruncových sadech zcela zaplní.

Blíží se Velikonoční pondělí a s ním i duel Gambrinus ligy mezi domácí Viktorkou a Slavií Praha. Dle současného stavu prodeje vstupenek vypadá, že utkání se stadion ve Štruncových sadech zcela zaplní.

 

„V prodeji zbývá již jen několik stovek vstupenek. Volná místa se nachází především na mobilních tribunách, které vyrostly těsně za oběma brankami. Tato místa nabízí krásný výhled na hrací plochu, věřím tedy, že se i po těchto vstupenkách zapráší,“ říká Mgr. Jaromír Hamouz – marketingový manažer Viktorie.

Díky stavebním pracím a stavbě mobilních tribun jsme museli upravit pravidla pro příchod fanoušků na jednotlivé tribuny stadionu. Vchod č. 1 slouží pro držitele vstupenek na hlavní krytou tribunu a také na mobilní tribunu č. 1. Vchod č. 3 je určen pouze pro majitele vstupenek na mobilní tribunu č. 2. Pokud vlastníte vstupenky na nekrytou tribunu, použijte prosím vchod č. 5. Pro vlajkonoše hostů bude k dispozici vchod č. 4. Vše je znázorněno na přiloženém plánku. Prosíme fanoušky, aby sledovali navigaci kolem stadionu a zároveň respektovali pokyny pořadatelů. U obou z mobilních tribun bude k dispozici stánek s občerstvením, stejně tak i mobilní toalety.

Při vstupu na stadion budou následovat klasické bezpečností prohlídky. Proto prosíme všechny naše příznivce, aby dorazili na stadion s dostatečným časovým předstihem. Předem moc děkujeme.