V pondělí 30. listopadu se představí plzeňští fotbalisté v rámci 15. kola Synot ligy v utkání s FK Jablonec, které se od 17:15 hodin odehraje na stadionu Střelnice v Jablonci. S ohledem na zajištění bezpečnosti návštěvníků stadionu, připravil severočeský klub několik rad a doporučení pro plzeňské fanoušky, kteří pocestují podpořit své fotbalisty.

Sektor hostů se nachází na tribuně JIH. Přístupová cesta do sektorů je možná pouze jedním vstupem, a to garážovým dvorem z ulice Vrkoslavická, který je i zároveň východem. Na příchod a odchod fanoušků bude dohlížet Policie ČR. Při větším počtu fanoušků doporučuje klub příchod na stadion v dostatečném předstihu.

Pokladna pro sektor hostů je umístěna v bezprostřední blízkosti sektoru, který má kapacitu 387 míst. Všichni fanoušci si můžou zakoupit vstupenky dvě hodiny před výkopem utkání přímo na místě. Sektor hostů je vybaven jedním vstupním retardérem a výstupní branou, několika únikovými východy a zároveň brankami pro možný vstup a zásah pořadatelské služby, případně PČR. Sektor je vybaven patřičným počtem WC muži i ženy, rovněž je vybaven samostatným stánkem s občerstvením.

Sektor bude zajištěn pořadatelskou a bezpečnostní službou klubu KEEN. Bude kladen důraz na bezpečnostní prohlídky, rovněž bude prováděna namátková dechová zkouška na alkohol. Osoby, které jakýmkoliv způsobem poruší některý z bodů Návštěvního řádu umístěného u vstupu do sektoru, nebudou do sektoru vpuštěni, případně budou vyvedeni ze sektoru bez nároku na vrácení vstupného. Sektor hostů je od ostatních sektorů a diváků na tribuně východ oddělen oplocením a bezpečnostní sítí, rovněž bude vyblokován sousední sektor a po celé délce bude rozmístěna pořadatelská služba. Pořadatelská služba bude úzce spolupracovat s policií a v případě potřeby ji požádá o součinnost případně provedení zásahu. Sektor hostů je rovněž monitorován kamerovým systémem. Návštěvní řád ZDE.