Viktoriáni, přinášíme vám pravidelné informace a vše, co potřebujete vědět před nedělním ligovým duelem s Pardubicemi (15:00). Těšíme se na vás!

LIGOVÁ FANZÓNA

Autogramiáda, fotbalová střelnice, burgery a spoustu další zábavy. V neděli hned po obědě do Štruncáků! Kompletní program fanzóny naleznete ZDE. Startujeme již ve 12:30.

OTEVŘENÍ DOOSAN ARENY

Doosan Arena se tradičně otevře 90 minut před zápasem, tedy ve 13:30. Otevřeny budou všechny vstupy. Prosíme fanoušky, aby přišli, pokud možno včas, zabráníte tak tvorbě front.

VSTUPENKY

Vstupenky na nedělní zápas jsou stále v prodeji ONLINE. Zakoupíte je v den zápasu i ve Viktoria shopu (od 9:00), 2,5 hodiny před zápasem se pak prodej přesune na pokladny.

VSTUPENKY NA SPARTU

Ihned po utkání s Pardubicemi si můžete zakoupit vstupenky na výjezd na Spartu. Otevřeny pro vás budou dvě pokladny na Ticketpointu za severní věží Doosan Areny. Kompletní informace ZDE.

VIKTORIA SHOP

Fanshop pro vás bude otevřený od 9:00. Zakoupit si můžete nové dresy, vycházkovou kolekci, kartičky či plakáty pro sezonu 2023/2024. Před utkáním i během něj budou k dispozici i tradiční stánky v Pallově ulici i na hlavní tribuně.

MAGAZÍN VIKTORIÁN

Magazín Viktorián bude v nové sezoně pouze v online podobě. Permanentkáři jej dostanou v den zápasu vždy do svých emailů, k dispozici bude samozřejmě i na webu. Co v něm naleznete? Například rozhovor s Pavlem Buchou, který by zvolen hráčem měsíce srpna, playlist Robina Hranáče a další porci novinek.

POLOČASOVÁ SOUT̎ S DOOSAN ŠKODA POWER

Tři vylosovaní fanoušci si opět o poločase zakopou o ceny přímo na branku v Doosan Areně.

Jak se do soutěže přihlásit?

Otevřete si před zápasem magazín Viktorián, na stránce k soutěži se přes QR kód či odkaz jednoduše zaregistrujete (uvedením jména, čísla permanentky či umístěním vstupenky) a my během první půle vylosujeme tři soutěžící, které oznámí moderátoři cca ve 40. minutě utkání.

Kde seženu magazín Viktorián?

• Permanentkáři jej obdrží v den zápasu do svých emailů

• Ve 13:00 v den zápasu bude na webu FCVP

• Po stadionu jsou rozmístěny QR kódy, jejíchž načtením si magazín otevřete

Jak se registrovat do poločasové soutěže?

1. Otevřete si zápasový magazín Viktorián

2. Na stránce k soutěži se registrujete přes QR kód či link (uvedete jméno, umístění vstupenky či číslo permanentky)

3. Ve 40. minutě zápasu moderátoři oznámí jména třech soutěžících

4. O přestávce střílíte na branku o ceny od našeho generálního partnera Doosan Škoda Power.

PARKOVÁNÍ

Parkovat přímo u Doosan Areny v den zápasu není možné. Lze však využít například PD Rychtářka či jiná parkoviště, jak jste při návštěvách zápasů zvyklí.