Po třech týdnech jdeme do Doosan Areny na fotbal, přijede Jablonec! V neděli 24. října se hraje sice až v 16:00, ale zajímavý doprovodný program startuje již ve 14:00. Informace pro fanoušky přinášíme zde...

OTEVŘENÍ DOOSAN ARENY

Doosan Arena se tradičně otevře 90 minut před zápasem, tedy ve 14:30. Vzhledem k opatřením doporučujeme přijít s dostatečným časovým předstihem, abychom minimalizovali tvoření front.

AUTOGRAMIÁDA KNIHY DAVIDA LIMBERSKÉHO

V rámci předzápasového programu proběhne vedle pokladen v Pallově ulici poblíž restaurace Klubovka 90minutová autogramiáda k nové knize Davida Limberského „Byla to jízda“. Fanoušci si budou moci na místě knihu přímo zakoupit a hned si ji nechat podepsat.

VSTUPENKY

Lístky na zápas jsou i nadále k dispozici. V den utkání se budou prodávat od 10 hodin ve fanshopu a od 13:30 na pokladnách stadionu. V prodeji jsou momentálně také na prodejních místech Plzeňské vstupenky a online.

V den zápasu si také budete moci zakoupit vstupenky na zápas na hřišti Slavie a na nadcházející domácí duel se Sigmou Olomouc.

JAK PROKÁZAT BEZINFEKČNOST

Kromě platné vstupenky na utkání je i na tento duel nutnost prokázat o vstupu potvrzení o bezinfekčnosti. To je možné doložit několika způsoby, aktuální pravidla najdete ZDE.

JAK A KDE SE OTESTOVAT

Fanouškům chceme vyjít maximálně vstříc a ulehčit jim návštěvu zápasu. Z toho důvodu opět zřídíme přímo na stadionu speciální testovací místo, které bude k dispozici v neděli od 12:00 u sektorů V15 a V16. Otevřeno v ten stejný čas bude i testovací místo u PD Rychtářka. Prosíme, rezervujte si svůj čas dopředu.

BEZPEČNOSTNÍ INFORMACE

Žádáme fanoušky, aby po celou dobu na stadionu nosili respirátory, dodržovali rozestupy, dbali zvýšené hygieny a byli k sobě ohleduplní.

RODINNÁ TRIBUNA

Na Rodinnou tribunu (sektor H) bude otevřen speciální vstup. Před zápasem a o poločase budou mít děti možnost zapojit se do soutěží o dárkové předměty od Hitrádia FM Plus a vyfotit se na fotostěně.

VIKTORIA SHOP

Fanshop pro vás bude v zápasový den otevřený již od 10:00. K dispozici před utkáním opět bude i druhý stánek v Pallově ulici či stánek na hlavní tribuně.

MAGAZÍN VIKTORIÁN

V rámci zápasového magazínu se tentokráte můžete těšit na obsáhlý rozhovor s Dominikem Janoškem. Co mu dala hostování v Mladé Boleslavi a ve Zlíně? Co po něm vyžaduje trenér Michal Bílek?. Připomeneme si statisticky také poslední zápas s Teplicemi, nechybí ani tradiční představení našeho soupeře a další aktuality. K zakoupení za 19 korun bude v okolí stadionu.

PIVOVARSKÁ LÁVKA

Lávka v den zápasu uzavřena nebude.

PARKOVÁNÍ

Parkovat přímo u Doosan Areny v den zápasu není možné. Lze však využít například PD Rychtářka či jiná parkoviště, jak jste při návštěvách zápasů zvyklí.