V rámci 14. kola FORTUNA:LIGY se Viktoria Plzeň na domácím hřišti utká v sobotu 6. listopadu od 18:00 se Sigmou Olomouc. Přinášíme důležité předzápasové informace pro všechny návštěvníky Doosan Areny.

OTEVŘENÍ DOOSAN ARENY

Doosan Arena se tradičně otevře 90 minut před zápasem, tedy v 16:30. Vzhledem k opatřením doporučujeme přijít s dostatečným časovým předstihem, abychom minimalizovali tvoření front.

VSTUPENKY

Lístky na zápas jsou i nadále k dispozici. V den utkání se budou prodávat od 12 hodin ve fanshopu a od 15:30 na pokladnách stadionu. V prodeji jsou momentálně také na prodejních místech Plzeňské vstupenky a online.

JAK PROKÁZAT BEZINFEKČNOST

Kromě platné vstupenky na utkání je i na tento duel nutnost prokázat o vstupu potvrzení o bezinfekčnosti. To je možné doložit několika způsoby, aktuální pravidla najdete ZDE. POZOR, V PRAVIDLECH DOŠLO KE ZMĚNÁM, VĚNUJTE JIM TEDY POZORNOST!

JAK A KDE SE OTESTOVAT

Fanouškům chceme vyjít maximálně vstříc a ulehčit jim návštěvu zápasu. Z toho důvodu opět zřídíme přímo na stadionu speciální testovací místo, které bude k dispozici v sobotu od 14:00 u sektorů V15 a V16. Otevřeno v ten stejný čas bude i testovací místo u PD Rychtářka. Prosíme, rezervujte si svůj čas dopředu.

BEZPEČNOSTNÍ INFORMACE

Žádáme fanoušky, aby po celou dobu na stadionu nosili respirátory, dodržovali rozestupy, dbali zvýšené hygieny a byli k sobě ohleduplní.

RODINNÁ TRIBUNA

Na Rodinnou tribunu (sektor H) bude otevřen speciální vstup. Před zápasem a o poločase budou mít děti možnost zapojit se do soutěží o dárkové předměty od Hitrádia FM Plus a vyfotit se na fotostěně.

VIKTORIA SHOP

Fanshop pro vás bude v zápasový den otevřený již od 12:00. K dispozici před utkáním opět bude i druhý stánek v Pallově ulici či stánek na hlavní tribuně.

MAGAZÍN VIKTORIÁN

V rámci zápasového magazínu se můžete těšit na rozhovor s Lukášem Kalvachem. Jak náročný byl návrat po prvním dlouhém zranění v kariéře a jaký je otec nedávno narozeného syna? Nechybí ani tradiční představení našeho soupeře a další aktuality. K zakoupení za 19 korun bude v okolí stadionu.

PIVOVARSKÁ LÁVKA

Lávka v den zápasu uzavřena nebude.

PARKOVÁNÍ

Parkovat přímo u Doosan Areny v den zápasu není možné. Lze však využít například PD Rychtářka či jiná parkoviště, jak jste při návštěvách zápasů zvyklí.