V minulé sezoně dokráčela Viktoria Plzeň v MOL Cupu až do finále. Letos začíná ve 3. kole MOL Cupu tuto cestu proti druholigové Příbrami. Zápas se hraje v úterý 21. září od 17:00 v Doosan Areně a přinášíme předzápasové informace pro fanoušky.

OTEVŘENÍ DOOSAN ARENY

Doosan Arena se tradičně otevře 90 minut před zápasem, tedy v 15:30. Vzhledem k opatřením doporučujeme přijít s dostatečným časovým předstihem, abychom minimalizovali tvoření front.

VSTUPENKY

Lístky na zápas jsou i nadále k dispozici. V den utkání se budou prodávat od 9 hodin ve fanshopu a od 14:30 na pokladnách stadionu. Děti do 15 let mají zvýhodněné vstupné v jednotné ceně 20 Kč, držitelé vstupenky na zápas s Budějovicemi mohou uplatnit 50% slevu. Permanentkáři jdou zdarma a další vstupenku si mohou přikoupit s 50% slevou. Více info ZDE.

JAK PROKÁZAT BEZINFEKČNOST

Kromě platné vstupenky na utkání je i na tento duel nutnost prokázat o vstupu potvrzení o bezinfekčnosti. To je možné doložit několika způsoby, aktuální pravidla najdete ZDE.

JAK A KDE SE OTESTOVAT

Fanouškům chceme vyjít maximálně vstříc a ulehčit jim návštěvu zápasu. Z toho důvodu opět zřídíme přímo na stadionu speciální testovací místo, které bude k dispozici v úterý od 13:00 nově u sektoru R5. Otevřeno bude i testovací místo u PD Rychtářka, to už od 8:00. Prosíme, rezervujte si svůj čas dopředu.

BEZPEČNOSTNÍ INFORMACE

Žádáme fanoušky, aby po celou dobu na stadionu nosili respirátory, dodržovali rozestupy, dbali zvýšené hygieny a byli k sobě ohleduplní.

RODINNÁ TRIBUNA

Na Rodinnou tribunu (sektor H) bude otevřen speciální vstup, nicméně program samotné tribuny je v tuto chvíli stále omezen.

VIKTORIA SHOP

Fanshop pro vás bude v zápasový den otevřený již od 9:00. K dispozici před utkáním opět bude i druhý stánek v Pallově ulici či stánek na hlavní tribuně. Pořídit si můžete nové dresy, oblečení z kolekce Macron, podpisové karty či další předměty třeba z kolekce #110fcvp.

MAGAZÍN VIKTORIÁN

Zápasový magazín vyjde tentokráte pouze v online podobě. Odkaz zveřejníme v den utkání na sociálních sítích a bude přidán také do archivu magazínů.

PARKOVÁNÍ

Parkovat přímo u Doosan Areny v den zápasu není možné. Lze však využít například PD Rychtářka či jiná parkoviště, jak jste při návštěvách zápasů zvyklí.