Už ve čtvrtek čeká Viktorii Plzeň odvetné utkání 3. předkola Evropské konferenční ligy proti týmu The New Saints FC z Walesu. Zápas začíná v 19:00 a my nyní přinášíme informace pro všechny, kteří se chystají navštívit Doosan Arenu.

OTEVŘENÍ DOOSAN ARENY

Doosan Arena se tradičně otevře 90 minut před zápasem, tedy v 17:30. Vzhledem k dalším opatřením doporučujeme přijít s dostatečným časovým předstihem, abychom minimalizovali tvoření front.

VSTUPENKY

Lístky na zápas jsou i nadále k dispozici. Prodávají se jak na pokladnách Doosan Areny do čtvrtečních 15:00, tak online. Pojďme naplnit povolenou kapacitu 7000 a hnát viktoriány za obratem!

JAK SE PROKÁZAT U VSTUPU

Kromě platné vstupenky na utkání je i na tento duel nutnost prokázat o vstupu potvrzení o bezinfekčnosti. To je možné doložit několika způsoby, aktuální pravidla najdete ZDE.

JAK A KDE SE OTESTOVAT

Fanouškům chceme opět vyjít maximálně vstříc a ulehčit jim návštěvu zápasu. Z toho důvodu opět zřídíme přímo na stadionu speciální testovací místo, které bude k dispozici ve čtvrtek od 15:00 před sektorem V. Prosíme, rezervujte si svůj čas dopředu.

Od rána do zápasu je případně k dispozici i testovací místo u PD Rychtářka.

BEZPEČNOSTNÍ INFORMACE

Žádáme fanoušky, aby po celou dobu na stadionu nosili respirátory, dodržovali rozestupy, dbali zvýšené hygieny a byli k sobě ohleduplní.

VIKTORIA SHOP

Fanshop pro vás bude v zápasový den otevřený již od 9:00. K dispozici před utkáním opět bude i druhý stánek v Pallově ulici či stánek na hlavní tribuně. Pořídit si budete moci nové dresy, oblečení z kolekce Macron, podpisové karty či půlenou šálu na zápas s TNS. Šálu si při předložení vstupenky můžete pořídit s 30% slevou za 210 korun (akce platí pouze v kamenném obchodě a na stáncích!)

V případě vyprodání půlených šál na zápas s TNS platí 30% sleva na všechny ostatní klubové šály.

MAGAZÍN VIKTORIÁN

Na utkání se Slováckem jsme konečně mohli tisknout po dlouhé době magazín! O ten nepřijdete ani nyní, najdete v něm například představení soupeře, soupisky a různé další aktuality či zajímavosti. K zakoupení bude za tradičních 19 korun a opět se tak můžete zapojit do soutěže s generálním partnerem klubu Doosan Škoda Power.

FANOUŠCI HOSTŮ

Na evropské zápasy nejsou aktuálně povoleny návštěvy hostujících fanoušků. Fanoušci z Walesu tak na stadion nebudou vpuštěni bez možnosti náhrady vstupenky.

PARKOVÁNÍ

Parkovat přímo u Doosan Areny v den zápasu není možné. Lze však využít například PD Rychtářka či jiná parkoviště, jak jste při návštěvách zápasů zvyklí.