Viktoriáni, indiáni, zapište si do svých kalendářů tento datum – 10. prosince. Čeká nás velká fotbalovohokejová neděle, kdy půjde do boje o ligové body jak Viktorka, tak i Škodovka. A společně budeme chtít ukázat, že z Plzně se body nevozí. Potřeba bude každého fanouška, společně budeme bojovat za naše město. Pořiďte si vstupenky již nyní ONLINE!

Velká fotbalovohokejová neděle se blíží.

V neděli 10. prosince začne úderem 15. hodiny, kdy Viktorka přivítá v Doosan Areně Dynamo České Budějovice. A pak budou mít fanoušci dostatek času, aby se přesunuli do Logspeed.cz Areny, kde Škodovka přivítá Oceláře z Třince.

„Všechny body musí zůstat v Plzni!“ shodují se Jindřich Staněk s Dominikem Pavlátem. Gólmani obou plzeňských týmů a zároveň reprezentanti.

„Věřím, že si fanoušci Viktorky i Škodovky nenechají tuto neděli ujít a vyrazí nás podpořit,“ má jasno Jindra Staněk. „Přejeme si, aby vytvořili jak na fotbale, tak i na hokeji bouřlivou atmosféru, která nás vybičuje ke skvělému výkonu a ukážeme, že doma jsme silní a body tady soupeři nezískají,“ doplňuje jej Dominik Pavlát.

Viktoriáni, indiáni, pojďte do toho s námi! JEDNO MĚSTO, JEDNO SRDCE – ZA PLZEŇ!

Oba kluby se rozhodly opět ukázat, že si vzájemně fandí, drží palce a táhnou za jeden provaz. Společně se svými fanoušky. „Jindrovi a celé Viktorce budeme fandit, to je jasné,“ přikyvuje reprezentační gólman, jenž stál v brance českého národního týmu během zápasu Euro Hockey Tour. „Když to jde, na hokeji nechybím a fandím, hodně to prožívám,“ přidává se druhý muž z branky, jenž výraznou měrou přispěl k postupu na EURO.

Vstupenky na oba zápasy si můžete pořídit již nyní s předstihem.

FC Viktoria Plzeň – Dynamo České Budějovice ZDE

HC Škoda Plzeň – HC Oceláři Třinec ZDE 

Pro fanoušky je připraven i speciální bonus. Po předložení vstupenek na oba zápasy (nebo permanentek, či jedné permanentky na fotbal/hokej + jedné vstupenky na fotbal/hokej) bude nachystána výhodná nabídka.

Ve Viktoria shopu je možné si pořídit například speciální zimní balíček se slevou 25 %, konkrétně jde o zimní rukavice, čepici a podsedák za výhodnou cenu 725 Kč (místo původních 967 Kč). Nabídka je platná od pátku 24. listopadu až do poslední domácího utkání s Astanou (14. 12.) či do vyprodání zásob.

Rovněž chystáme limitovanou edici společné pletené šály JEDNO MĚSTO, JEDNO SRDCE, která by neměla chybět v žádné fanouškovské výbavě. O prodeji této limitované edice budeme informovat v následujících dnech.

Na obě utkání, tedy na fotbal i na hokej, navíc oba kluby pozvou i všechny děti z dětských domovů Plzeňského kraje, pro které by to měl být malý předvánoční dárek. „Jsme rádi, že budou moci zažít atmosféru na obou stadionech a na nás bude, abychom jim udělali radost vítězstvími Viktorky i Indiánů,“ shodují se Staněk s Pavlátem.