Přestávka mezi sezonami je u konce a příprava na tu novou započala. B-tým Viktorie se poprvé setkal v úterý na tradičních testech. Má před sebou čtyři zápasy a soustředění v inkovech.
Rezerva Viktorie zahájila přípravu na sezonu 2026/2027. Hráči se v úterý poprvé seli na testech, ji v sobotu čeká rezervu první přípravné utkání. V Liticích se utká s Baníkem Sokolov. Následně se střetne s B-týmy Mladé Boleslavi a Pardubic. Generálkou na letoní ročník bude duel s Baníkem Most-Sou.
Naí jasnou prioritou je zlepovat a posouvat hráče. V prvních dnech hráče testujeme, abychom zjistili, jak se vrátili po dovolené připravení. Poté začínáme klasický tréninkový cyklus. Čekají nás čtyři zajímavé konfrontace proti silným soupeřům. Po zápase s Pardubicemi odjídíme na týdenní soustředění do inkov, kde se zaměříme na teambuilding a poznávání se," upřesnil program přípravy trenér Vrecký.
Přípravné zápasy:
FCVP B vs. Baník Sokolov | sobota 11. července, 10:30, Litice
FCVP B vs. Mladá Boleslav B | středa 15. července, 11:00, Losiná
FCVP B vs. Pardubice B | sobota 18. července, 11:00, Losiná
Baník Most-Sou vs. FCVP B | sobota 1. srpna, 11:00, Most
Prvním soupeřem Viktorie B v nové třetiligové sezoně bude Králův Dvůr, a to o druhém srpnovém víkendu. Přesné termíny zápasů ČFL - skupiny A budou zveřejněny během přítího týdne.


sdílet
Tweet
Kopírovat odkaz
Tisk stránky






















































