Puma banner vlevo
Na Boleslav a Olomouc za zvýhodněnou cenu
14.11.2008
redakce
Novinky

Na Boleslav a Olomouc za zvýhodněnou cenu

AKTUALIZOVÁNO - Podzimní část Gambrinus ligy finišuje a FC Viktoria Plzeň sehraje na domácím stadionu ve Štruncových sadech ještě dvě utkání. Během posledních pěti zápasů se...

AKTUALIZOVÁNO - Podzimní část Gambrinus ligy finišuje a FC Viktoria Plzeň sehraje na domácím stadionu ve Štruncových sadech ještě dvě utkání. Během posledních pěti zápasů se podařilo udržet sérii neporazitelnosti a vítězství v Brně je zcela jistě  tou nejlepší pozvánkou na sobotní zápas proti Mladé Boleslavi.

 

Připravili jsme pro naše fanoušky speciální možnost získat vstupenky na zbývající 2 podzimní zápasy za zvýhodněnou jaromir_hamouz_roz.jpgcenu. Pokud zakoupíte obě vstupenky již před nejbližším zápasem, zaplatíte za ně v balíčku dohromady jen 140,- Kč (oproti standardní ceně 200,- Kč),“ informuje obchodně-marketinkový manažer FC Viktoria Plzeň Mgr. Jaromír Hamouz. Zkrátka nepřijdou ani majitelé permanentních vstupenek, kteří při příchodu na stadion před zápasem proti Olomouci dostanou zdarma klubový bulletin Viktorián. "Připraveno je i několik specialit. Zvláště malí návštěvníci si budou moci zaskákat v nafukovacím hradu a mohou si odnést nafukovací balónky. Všichni ostatní mohou vyhrát v soutěži se sázkovou kanceláří Chance. Ve spolupráci s Chancí jsme do pěti bulletinů Viktorián umístili výherní kupóny na hodnotné ceny. Kupte si Viktorián, pozorně ho prolistujte a vyhrajte volné sázenky a další hezké ceny, které obdržíte během poločasové přestávky."

 

Balíček vstupenek za zvýhodněnou cenu je možné zakoupit pouze v předprodeji na recepci stadionu ve Štruncových sadech do pátku 14.11.2008 do 18:00 hod. „Zároveň této výhody mohou u dvou speciálně označených pokladnách využít i návštěvníci, kteří přijdou těsně před zápasem s Mladou Boleslaví,“ upřesňuje Hamouz.

 

Související články

© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál
×
Dnes v 19:00 | Muži
FC Viktoria Plzeň
Olympiakos FC