Na finálový duel MOL Cupu, ve kterém se Viktorka příští středu utká se Spartou, bude pro všechny viktoriány připravena velká společná projekce zápasu v DEPO 2015. Přijďte fandit!

Vzhledem k tomu, že Viktorka není pořadatelem finálového zápasu, obdržela stejně jako její soupeř pouze omezené množství vstupenek, konkrétně 3 335. Z této kvóty v žádném případě není možné pokrýt obrovskou poptávku ze strany našich fanoušků a nelze uspokojit ani všechny permanentkáře.

Klub se tak ve spolupráci s městem Plzeň a DEPO 2015 rozhodl nabídnout všem viktoriánům možnost, jak zápas sledovat společně na velkoplošné projekci. Ta se uskuteční právě v areálu DEPO 2015.

„Našim cílem bylo, aby fanoušci, kteří se nedostanou na stadion, mohli tento prestižní zápas sledovat společně. Jsme rádi, že se vše podařilo domluvit, na projekci dorazí hodně našich fanoušků a bude tam vládnout skvělá atmosféra,“ řekl Adolf Šádek, generální ředitel a předseda představenstva klubu.

„Jako primátor si vážím všech fanoušků Viktorky a mám radost, že jim můžeme v rámci města nabídnout prostor, kde mohou společně fandit právě Plzni. Všechny, kteří nemají k dispozici lístek na stadion, srdečně zvu na projekci zápasu se Spartou do DEPO2015. Pevně věřím, že zvítězíme a v duchu hesla - jedno město, jedno srdce - zde výhru i společně s hráči oslavíme,“ uvedl Roman Zarzycký, primátor města Plzně.

Projekce bude nachystána ve velké autobusové hale, kde je dostatek prostoru jak pro sezení, tak i stání. „Je to ideální varianta, která není závislá na počasí. Fanoušci budou mít k dispozici vše potřebné pro sledování zápasu a fandění. Nyní finalizujeme kompletní program akce, který zveřejníme během pondělí. Chybět nebude občerstvení, viktoriánská fanzóna a soutěže o ceny. Vstup na akci bude samozřejmě zdarma,“ dodal k projekci mluvčí klubu Václav Hanzlík.

Viktoriáni, pokud se na vás nedostalo se vstupenkou, vezměte kamarády a užijte si finále na naší projekci v DEPO 2015!