TomᚠChorý se proti Slovanu Bratislava blýskl dvěma parádními góly, na jejichž vstřelení mu stačily pouhé dvě minuty. Rozhodl tak zápas proti slovenskému mistrovi, který skončil závěrečným skóre 3:1. Utkání zhodnotil dvougólový střelec společně s asistentem trenéra Pavlem Horváthem.

„V zápase jsme měli hodně příležitostí, ze kterých jsme mohli přidat ještě další góly, ale myslím si, že jsme předvedli solidní výkon. Vzhledem k tomu, jaké bylo horko a v jaké jsme fázi přípravy, můžeme být s výkonem spokojení,“ zhodnotila zápas ikona klubu Pavel Horváth.

„Celý tým si vedl dobře. TomᚠChorý dal dva góly, což je skvělé a pokračuje v pozici, kterou si tu za ta léta vybudoval. Věřím, že fanoušci si zápas užili, protože od toho jsme tady byli. My se teď začneme soustředit na další zápas, který nás čeká již tento pátek,“ dodal „Horvi“. 

„Góly mě samozřejmě těší, ale koncentroval jsem se hlavně na výkon a důležité je, že jsme vyhráli, máme čistou hlavu a můžeme pracovat dál. Odvedli jsme dobrý výkon, kluci tam měli spoustu náběhů a zásobovali mě skvělými přihrávkami, takže se mi i díky dařilo. S Honzou Klimentem mi to v útoku sedělo a myslím si, že se ještě sehrajeme a bude to ještě lepší,“ řekl po zápase střelec dvou branek v raketově rychlém čase TomᚠChorý.