Během poločasové přestávky pondělního utkání Viktorie se Slavií se uskutečnila na hrací ploše golfová soutěž ”Nearest to the pin” nebo-li ”nejblíže jamce”, kterou pro fanoušky...

Během poločasové přestávky pondělního utkání Viktorie se Slavií se uskutečnila na hrací ploše golfová soutěž "Nearest to the pin" nebo-li "nejblíže jamce", kterou pro fanoušky připravil Golf Park Plzeň.

 

 

Vítězem a tedy i výhercem pěti ticíc korun se stal malý Honzík, za nějž cenu převzal z rukou Bc. Michala Bímana, jeho otec. "Ještě nevím jak s nimi naložím, co si koupím," přiznal moderátorovi utkání do éteru. Za svoji přesnou trefu si zároveň vysloužil jak potlesk přítomných diváků, tak i reklamní a upomínkové předměty FC Viktoria Plzeň. Ty mu za klub předal obchodně-marketinkový manažer Mgr. Jaromír Hamouz.

Na soutěžící dohlížel a odbornou radu osobně dle potřeby předával šéftrenér, golfový profesionál Petr Štrougal, který zároveň vyhlásil výsledky soutěže. Pro všechny vylosované účastníky zmíněné soutěže to bylo, podle jejich slov, první setkání s tímto vyjímečným sportem.