Puma banner vlevo
Po dvou týdnech opět na fotbal, Viktoria přivítá Mladou Boleslav
28.03.2018
FCVP
Novinky

Po dvou týdnech opět na fotbal, Viktoria přivítá Mladou Boleslav

Reprezentační přestávka je pomalu za námi. Viktoria se ve 22. kole HET ligy utká na domácím hřišti s Mladou Boleslaví, výkop je na programu v sobotu 31. března od 20:15 hodin.

Na podzim dokázali viktoriáni na půdě středočeského celku zvítězit 2:0, když se v úvodní čtvrthodině hry prosadil dvakrát Michael Krmenčík. Na toto zářijové vítězství budou chtít pochopitelně navázat i v sobotu.

Utkáním proti Mladé Boleslavi zahájí Plzeňští náročný třízápasový blok během osmi dní. Poté je totiž ve středu od 18:00 čeká dohrávka 19. kola v Ostravě, v neděli pak od 18:00 zápas na hřišti Bohemians 1905. 15. dubna od 18:00 se svěřenci trenéra Pavla Vrby utkají se Spartou. Liga graduje...

Vstupenky na zápas s Boleslaví jsou stále k dispozici a zbývá jich dostatek. Zakoupit se dají buď na webu Plzeňské vstupenky, nebo ve fanshopu v jeho otevírací době od 9 do 17 hodin. Přijďte podpořit viktoriány v dalším ze zápasů, který je může přiblížit vytouženému cíli!

„Myslím si, že by mohlo přijít hodně lidí. Bojujeme o titul a o to, aby tu v další sezoně byla Liga mistrů. Chtěl bych, aby fanoušků přišlo co nejvíce, aby nás podpořili a vytvořili úžasnou atmosféru, jaká je tady každý zápas,“ zve na zápas nejlepší ligový střelec Michael Krmenčík.
 

Související články

© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál
×
Dnes v 19:00 | Muži
FC Viktoria Plzeň
Olympiakos FC