FC Viktoria Plzeň zve srdečně všechny fanoušky na pondělní utkání 24.kola I.Gambrinus ligy mezi FC Viktoria Plzeň a SK Slavia Praha. Vzhledem k atraktivnosti zápasu se dá očekávat...

FC Viktoria Plzeň zve srdečně všechny fanoušky na pondělní utkání 24.kola I.Gambrinus ligy mezi FC Viktoria Plzeň a SK Slavia Praha. Vzhledem k atraktivnosti zápasu se dá očekávat větší počet příznivců a tak Viktoria všem doporučuje využít k zakoupení vstupenky předprodejní místo.
 
„Všechny fanoušky bych chtěl upozornit, že pondělní utkání bylo zařazeno mezi rizikové. Z tohoto důvodu budou probíhat před zápasem bezpečnostní prohlídky při vstupu a další opatření. Dále bych chtěl apelovat na domácí příznivce, aby neničili sedačky, tak jako tomu bylo při posledním domácím utkání. Věřím, že to byl ojedinělý případ, který se již nebude opakovat," připomíná technicko-ekonomický manažer FC Viktoria Plzeň Zdeněk Bečka.

 

Přístup fanoušků FC Viktoria Plzeň bude jako obvykle z Pallovy ulice, fanoušci Slavie mají přístup do svého sektoru od řeky za Bránou borců. „Chtěl bych všechny požádat, aby přišli na pondělní utkání s dostatečnou časovou rezervou. Zaznamenali jsme velký zájem o vstupenky. I z tohoto důvodu využijte naše předprodejní místa pro zakoupení vstupenek,“ dodává Bečka.

 

On-line rezervace probíhají na internetových stránkách www.ticketportal.cz, stejně tak se samozřejmě k rezervaci můžete dostat přímo na stránkách klubu www.fcviktoria.cz. Další předprodej probíhá na recepci stadionu ve Štruncových sadech. "Navíc bude v pondělí otevřena jedna pokladna již od 10 hodin, zbývající se poté otevřou v 15:00." Další předprodejní místa, kde si můžete zakoupit vstupenky jsou: ve Sportu N14 – ulice Bedřicha Smetany a v autosalonu Porsche Plzeň na Borských polích.

 

Věříme ve vaši podporu a těšíme se na výbornou atmosféru ve Štruncových sadech!