Včera se spustil předprodej permanentních vstupenek na sezonu 2019/2020. Prvním, kdo si však domů mohl odnést svou novou kartu, byla fanynka Nikola, jež dorazila v pondělí večer na speciální filmovou projekci s Viktorkou. Společně s kamarády si užila besedu s Joelem Kayambou, skvělý film, a ještě vyhrála speciální fanouškovskou soutěž.

Úderem půl sedmé se v kině Cinestar v plzeňské Olympii rozezněla hymna FC Viktoria Plzeň. Fanoušky v zaplněném sále přivítal populární moderátor Jiří Pelnář a po chvíli mezi viktoriány přišel i záložník Joel Kayamba. Ten v následujících bezmála třiceti minutách odpovídal na dotazy, které mu viktoriánští fanoušci mohli položit přímo při příchodu do sálu. Nejlepší dotazy pak byly oceněny! Cenu největší, tedy permanentní vstupenku na sezonu 2019/2020, získala fanynka Nikola.

„Byl to skvělý večer, který jsem si perfektně užila. Jsem ráda, že jsem tam mohla být,“ měla radost. Výhru ji předal přímo Joel Kayamba. „Mám ráda všechny hráče, ale úplně nejvíc asi Honzu Kopice,“ svěřila se.

Rychlonohý záložník čelil dotazům z různých oblastí. Fanoušky zajímaly jeho fotbalové začátky v Kongu, jeho vztah k městu Plzeň, řeč přišla i na fotbalové vzory. „Dotazy dobrý,“ zhodnotil to s úsměvem Joel Kayamba, který byl v posledním ligovém zápase na Slovácku zvolen mužem zápasu a setkání s viktoriány si v pondělí večer náležitě užíval. „Máme dobré fanoušky, bavilo mě to. Rád mezi ně přijdu zase,“ dodal.

Po debatě s hráčem následovala projekce filmu Captain Marvel. Do kina s Viktorkou je již tradiční akce pro permanentkáře.

Pokud chcete být příští rok rovněž u toho, můžete si svou permici pořídit právě nyní. Více info ZDE.

Fotogalerie