Kvůli zranění kolene vynechá Radim Řezník celou jarní část SYNOT ligy a svým spoluhráčům tak může pouze fandit jako divák. Během utkání se Slavií Praha tak měl čas navštívit Rodinnou tribunu Hitrádia FM Plus a podepsat se nejmenším fanouškům Viktorie.

„Kluci hrají skvěle, chybí pouze góly, které ale určitě přijdou ve druhé půli. Teď si od nervů odpočinu a strávím čas s našimi nejmenšími fanoušky,“ říkal s úsměvem Radim Řezník, který na Rodinné tribuně strávil téměř půl hodinu. Odešel, až když rozdal podpis všem fanouškům, kteří o něj stáli. Stačil také ještě zkontrolovat, jak probíhá malování o ceny, děti tentokrát měly vytvářet návrhy viktoriánských autobusů. „Obrázky jsou tu hezké, tak jsem zvědavý, které kluci vyberou jako nejhezčí,“ dodal Radim Řezník.


Hlavním porotcem v soutěži FC Viktorie Plzeň a Hitrádia FM Plus byl tentokrát Matúš Kozáčik. Slovenský brankář nakonec vybral obrázky od Dominika Purkarta, Jirky a Petry Begalových a od rodiny Duškových. Všichni výherci se mohou těšit na hodnotné ceny včetně vstupenek na nedělní souboj Viktorie se Slovanem Liberec (22. 3., 15:45, Doosan Arena).

Fotogalerie