Marek Bakoš a jeho hodnocení prvního přípravného duelu.

Marku, úspěšný vstup do soustředění, vítězství 3:1, jak budeš utkání hodnotit?

Řekl bych, že jsme odehráli dobrý zápas. I první poločas bych hodnotil kladně, i když jsme ho výsledkově prohráli. Měli jsme v něm zajímavé situace proti kvalitnímu soupeři, který byl velmi silný na míči. Byla to výborná prověrka, která splnila účel přípravného utkání. Ve druhém poločase jsme to i gólově vyjádřili. Vytvořili jsme si několik gólových situací, vstřelili jsme tři branky, a nakonec jsme i s výsledkem spokojeni.

Po zranění se vrátil TomᚠChorý, který naskočil do prvního přípravného zápasu. Dal gól, na druhý nahrál. Dá se mu něco vůbec vytknout?

Je dobře, že se Tomᚠvrátil plný chuti. Poctivě trénuje od začátku přípravy, ale nemohl naskakovat do zápasů, konečně se dočkal. Bylo na něm vidět, že má chu. Chu bojovat v soubojích, chu jít do hry, chu dávat góly. Byl osobností na hřišti a pro nás je to jen dobře.

Ferencváros odehrál zejména velmi dobrý první poločas. Splnil očekávání, které jste od zápasu měli?

Věděli jsme, že je soupeř velice kvalitní na balonu. Chtějí hrát fotbal, technický, a ne až tak silový fotbal. Přejít technicky přes svého soupeře, a to bylo vidět i během našeho utkání. Splnilo to účel zejména tempem a organizací hry. Se zápasem jsme spokojeni nejen z výsledkového hlediska, ale že jsme vůbec mohli odehrát takový zápas. Ferencváros je silný tým a své kvality jsme si porovnali proti týmu evropských kvalit.