Tak tohle byl naprosto užitý fotbalový večer! Viktoria zvítězila nad Spartou Praha 4:0 a připsala si tak nejvyšší výhru proti letenskému celku. Jak zápas zhodnotili obránce Jakub Brabec a dvougólový záložník Jan Kovařík?

„Už po zápase na Slavii jsme si řekli, že musíme vyhrát zbývající tři utkání a ještě jim to co nejvíce ztížit. První krok jsme udělali dnes a uvidíme, na to co bude na konci stačit,“ říká Jan Kovařík. „V každém zápase chceme vyhrávat. Dnes se nám to podařilo, tak je to ideální. Kdyby to takto bylo furt, bylo by to super,“ pochvaluje si Brabec.

Jan Kovařík na gól v Edenu navázal dvěma góly. „Těžko říct, jestli jsem v nějak vyložené střelecké formě. Nikdy jsem hodně gólů nedával, takže je to určitě příjemné. Nejlepší by bylo, kdyby to pokračovalo pořád dál. Musím pořád makat a uvidíme, jestli to bude padat i dál,“ okomentoval svůj počin.

Brabec poprvé v kariéře nastoupil proti svému bývalému klubu. „Upřímně, bylo to zvláštní, o tom žádná. Ale snažil jsem se na to nemyslet a brát to jako každé jiné utkání. Hlavně jsem rád, že jsme to zvládli a vyhráli jsme. To je nejdůležitější,“ řekl jasně.

Fotogalerie