Nevydařený závěr zápasu velmi mrzel Daniela Koláře, který otevřel střelecký účet pondělní ligové dohrávky. „Myslím, že jsme začali celkem dobře. Dali jsme první branku a ze standardky přidali druhou. Do poločasu jsme Slavii drželi dál od naší brány. Ve druhé půli jsme měli hodně rohů a opticky hrála Slavie ve středu pole dobře, ale do vyložených šancí se nedostávala. Naopak my jsme naše brejky nedotáhli. V posledních čtyřech minutách jsme ale dostali dva góly. Je to obrovská chyba a stávat by se to nemělo,“ říká pětadvacetiletý fotbalista.

Nevydařený závěr zápasu velmi mrzel Daniela Koláře, který otevřel střelecký účet pondělní ligové dohrávky. „Myslím, že jsme začali celkem dobře. Dali jsme první branku a ze standardky přidali druhou. Do poločasu jsme Slavii drželi dál od naší brány. Ve druhé půli jsme měli hodně rohů a opticky hrála Slavie ve středu pole dobře, ale do vyložených šancí se nedostávala. Naopak my jsme naše brejky nedotáhli. V posledních čtyřech minutách jsme ale dostali dva góly. Je to obrovská chyba a stávat by se to nemělo,“ říká pětadvacetiletý fotbalista. „Žádná bouřka nebyla. Každý ví, že toto by se stávat nemělo a že je jen naše chyba, že jsme dnes neudělali tři body. Snad se z toho všichni poučíme a už se nám to nestane,“ dodává Kolář.

Náskok Viktorie před Spartou se tak po 25. kole ztenčil na čtyři body. „Kdyby nám někdo řekl před začátkem soutěže, že pět kol před koncem budeme vést ligu o čtyři body, brali bychom to všemi deseti. Vše máme stále ve svých rukou, hraje se o patnáct bodů, což je hodně. Já mohu říci, že uděláme všechno proto, aby to dobře skončilo. Pokud budeme dělat věci na sto procent jako doteď, máme na to, abychom to dohráli tak, jak si přejeme. Stát se může cokoliv, ale my musíme mít čisté svědomí a na konci se uvidí,“ krčí rameny plzeňský ofenzivní univerzál.

Poslední minuty zápasu rozesmutnily také obránce Viktorky Františka Ševinského. „První půle byla z naší strany dobrá. Věděli jsme, že Slavia hraje velmi dobře kombinačně a Pospěchovi se vepředu daří. Naštěstí jsme dali brzy uklidňující gól, poté jsem přidal druhý. První poločas se pro nás odvíjel dobře. Ve druhé půli jsme měli převahu, spousta standardek a rohů. A závěr utkání? Prostě naše hloupost. První gól, který jsme dostali, byla velká chyba, která by se ve chvíli, kdy bráníme standardní situace osobně, stávat neměla. Není také možné, abychom vzápětí dostali po našich chybách další branku,“ přemýšlí o duelu se Slavií zkušený plzeňský bek.