Výborný úspěch má za sebou tým starších žaček vedený trenérem Milanem Lukešem. Viktoriánky na turnaji Denmark Cup 2019 v Kodani nejenže vyhrály ve své kategorii, ale navíc díky celkovému skóre 35:8 zvítězily v týmové statistice ze všech 194 celků turnaje.

V „plzeňské“ kategorii ročníků 2005 a 2006 startovalo čtrnáct celků z pěti zemí, které byly rozděleny do dvou skupin po sedmi. Viktoria ovládla skupinu 2, když vyhrála všechna utkání. V semifinále pak narazila na domácí Brøndby Kodaň, kterou porazila hned 5:0. Díky tomu žačky postoupily do finále a utkaly se zde se švédským celkem Rödeby AIF.

Vikotriánky se ujaly vedení a soupeř rázem otočil, nicméně ve druhém poločase se podařilo vyrovnat a došlo až na penaltový rozstřel, který tým Plzně vyhrál 5:4. 

„Celkové vítězství a i nejlepší týmovou statistiku ze všech 194 družstev považuji za skvělou reprezentaci nejen našeho klubu, ale i celého českého fotbalu,“ těší trenéra Milana Lukeše. „Za předvedené výkony musím holky pochválit. Hrály kombinačně a s velkým nasazením. Bohužel nás zklamala koncovka, ač to dle počtu vstřelených branek tak nevypadá,“ zhodnotil kouč počin jeho svěřenkyň.

Výsledky FCVP:
FCVP – Brøndby IF 2 (Dánsko) 2 5:1
FCVP – FC Djursholm (Švédsko) 4:1
FCVP – Ängelholms FF (Švédsko) 2:0
FCVP – IFK Fjäras (Švédsko) 2:0
FCVP – Rajamäen Kehitys (Finsko) 5:0
FCVP – VMA IK (Švédsko) 5:0

Semifinále FCVP – Brøndby IF 1 (Dánsko) 5:0

Finále FCVP – Rödeby AIF (Švédsko) 2:2, penalty 5:4