Prodej vstupenek na domácí utkání proti Hradci Králové, které se odehraje v neděli 5. října od 15:30, odstartoval. Pořiďte si vstupenky včas a za levnější cenu. Možnost máte do půlnoci čtvrtka 25. září.

Viktoria vyzve v Doosan Areně hradecké Votroky, kteří si dokázali v domácím prostředí poradit s pražskou Spartou. Do Plzně se navíc požene řada bývalých hráčů Viktorie, které povede nestárnoucí Vladimír Darida.  Vstupenky v první cenové vlně si můžete pořídit online ZDE, na prodejních místech Plzeňské vstupenky nebo ve Viktoria shopu. První cenová vlna ale platí jen do čtvrteční půlnoci!

„Na tenhle zápas se opravdu moc těším. Bude to můj první zápas za Viktorku proti Hradci, tudíž to bude určitě speciální mač. Doma budeme chtít urvat další tři body do tabulky za každou cenu a stabilizovat se v horních patrech tabulky,“ těší se na duel proti Hradci obránce Karel Spáčil.

Od pátku 26. září si vstupenky pořídíte v druhé cenové vlně. Rovněž online ZDE, na prodejních místech Plzeňské vstupenky nebo ve Viktoria shopu.

(Studentskou slevu do sektoru R4, R5 lze uplatnit pouze po předložení studentského průkazu (ISIC či JIS karta ZČU) na pokladnách a ve Viktoria shopu.

Permanentkáři mají své místo samozřejmě zajištěné. Pokud ovšem nemůžou na utkání z jakéhokoliv důvodu dostat, žádáme je, aby své místo uvolnili pro ostatní fanoušky, kteří je na tribunách mohou zastoupit. Návod na uvolnění místa naleznou ZDE.

Těšíme se na vás v Doosan Areně!

A stále vítězí Viktoria!