Přišel, viděl, zvítězil. Michael Krmenčík se dostal na hřiště v průběhu druhé půle za stavu 0:2, dvěma rychlými góly vyrovnal a v prodloužení třetím zásahem rozhodl. „Na t잚ím hřišti jsem asi nehrál,“ říkal po zápase.

„První poločas mě hodně překvapil. Oni hodně běhali, my jsme se tam dostali snad do dvou nebo tří šancí, ale ty jsme bohužel neproměnili. Druhý poločas už byl o něco lepší,“ shrnul reprezentační útočník, který naskočil až v 55. minutě, přesto byl zvolený hráčem utkání na straně Viktorie.

„Hřiště určitě nebylo ideální, ale to bylo pro oba dva týmy stejné. Vyhráli jsme a postupujeme, ale musíme zabrat a takovým soupeřům dávat více než čtyři góly,“ má jasno Krmenčík.

Hra vinou těžkého terénu trpěla na obou stranách. „Já jsem asi na t잚ím hřišti ještě nehrál. Na třetí ligu tu mají podmínky a zázemí dobré, ale jestli na tom trénují a hrají každý zápas, tak je to opravdu vidět. To hřiště nebylo v dobrém stavu a myslím, že se to potvrdilo i na té naší hře,“ podotýká.

Marek Bakoš: Stává se to i Tottenhamu, ale my to nechceme

„Byl to pro nás dnes složitý zápas. Nevyužili jsme ze začátku nějaké šance a oni se chytili. Přišla krásná návštěva, domácí hráli výborně a vstřelili nám góla. Potom to bylo hodně těžké,“ přiznává po dramatickém osmifinále asistent trenéra Marek Bakoš.

„Po pauze jsme navíc dostali hned gól na 2:0. Nebylo to pro nás dobré, ale nakonec jsme to dokázali zvrátit a postoupit,“ těšilo Bakoše.

„Vidíme to všude různě i po Evropě, naposledy tuším v Anglii, kde tým ze 4. ligy vyřadil Tottenham. Ve fotbale se to stává, na druhou stranu… my nechceme, aby se nám to stávalo. Takže jsme rádi, že jsme postoupili,“ dodává Bakoš.

Fotogalerie