Viktoria je i po pátém kole FORTUNA:LIGY stoprocentní, když vyhrála v Karviné 1:0! Jedinou branku zápasu vstřelil Michael Krmenčík, který společně s Radimem Řezníkem duel zhodnotil.

Plzeň se vůbec poprvé v této sezoně prosadila v prvním poločase, když hned v 6. minutě skóroval Krmenčík. Po zbytek zápasu hubené vedení musela hájit. „Škoda, že jsme nepřidali druhý gól. Bylo to pak hektické, spousta nakopávaných balonů a soubojů, které jsme ale zvládli. Jsme strašně rádi za tři body,“ ulevil si Radim Řezník.

Největší šanci na druhý gól měl opět Krmenčík, penaltu ovšem neproměnil. „Lituju toho a rád už ji příště přenechám někomu jinému,“ řekl otevřeně. „Každopádně i když to skončilo jen 1:0, tak jsou to 3 body a to je nejdůležitější. Výhra nás těší, jsem rád, že jsem svůj 100. zápas v lize mohl oslavit gólem,“ dodal Krmenčík.

Počtvrté za sebou tak viktoriáni udrželi čisté konto. „Chtěl bych ocenit, že to ubráníme. Celé mužstvo pracuje dobře, bojujeme jako tým a to se nám vyplácí. Zaplapánbůh, že se nám zatím pokaždé podařilo vstřelit gól a ubránit to,“ nechal se slyšet Řezník.

Fotogalerie