Puma banner vlevoNabídni své místo
Nová appka FCVP
Tři body jsou nejdůležitější, gól mě samozřejmě těší, říká Krmenčík
19.08.2018
FCVP
Ohlasy po zápase

Tři body jsou nejdůležitější, gól mě samozřejmě těší, říká Krmenčík

Viktoria je i po pátém kole FORTUNA:LIGY stoprocentní, když vyhrála v Karviné 1:0! Jedinou branku zápasu vstřelil Michael Krmenčík, který společně s Radimem Řezníkem duel zhodnotil.

Plzeň se vůbec poprvé v této sezoně prosadila v prvním poločase, když hned v 6. minutě skóroval Krmenčík. Po zbytek zápasu hubené vedení musela hájit. „Škoda, že jsme nepřidali druhý gól. Bylo to pak hektické, spousta nakopávaných balonů a soubojů, které jsme ale zvládli. Jsme strašně rádi za tři body,“ ulevil si Radim Řezník.

Největší šanci na druhý gól měl opět Krmenčík, penaltu ovšem neproměnil. „Lituju toho a rád už ji příště přenechám někomu jinému,“ řekl otevřeně. „Každopádně i když to skončilo jen 1:0, tak jsou to 3 body a to je nejdůležitější. Výhra nás těší, jsem rád, že jsem svůj 100. zápas v lize mohl oslavit gólem,“ dodal Krmenčík.

Počtvrté za sebou tak viktoriáni udrželi čisté konto. „Chtěl bych ocenit, že to ubráníme. Celé mužstvo pracuje dobře, bojujeme jako tým a to se nám vyplácí. Zaplaťpánbůh, že se nám zatím pokaždé podařilo vstřelit gól a ubránit to,“ nechal se slyšet Řezník.

Fotogalerie

       
 
 

Související články

© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál