Puma banner vlevo
Tým trenéra Pavla Vrby má za sebou první trénink ve Španělsku
21.01.2019
FCVP
Novinky

Tým trenéra Pavla Vrby má za sebou první trénink ve Španělsku

Po včerejším příletu a aklimatizaci zahájili viktoriáni dnes dopoledne to hlavní, kvůli čemu do španělské Málagy odcestovali – tréninkovou fázi. Na hřišti Arroyo Enmedio, vzdáleném pět minut chůze od hotelu, si dopřáli zhruba hodinu a půl dlouhý trénink, který bude následován odpoledním.

Na stejném hřišti by tým měl odehrát i první dva přátelské zápasy – proti čínskému Wu-chan Čuo-er (23. 1., 16:00) a maďarskému celku Puskás Akadémia (24. 1., 16:00). Místo konání dalších dvou utkání bude ještě upřesněno.

Pondělí dopolední trénink doprovázelo slunečné počasí s teplotou zhruba 13 stupňů. Podmínky tak pro viktoriány byly velice příjemné. „Svítilo sluníčko a hřiště máme pěkné,“ těší Tomáš Hořavu. „Trénink byl náročný, hodně jsme sprintovali, ale většinu věcí s míčem a na konec jsme hráli. Během hry jsem však dostal jednou do nosu a mám rozškrábnutou ruku, nejlépe jsem tedy nezačal,“ usmívá se střední záložník.

První pocity z prostředí v Esteponě má jen pozitivní. „Je to tu krásné. Hotel je u moře, navíc máme k dispozici velké regenerační prostory, což je velice důležité. A jak jsem už říkal, i hřiště jsou bezvadná,“ je Hořava spokojený. „Je to rozhodně příjemnější, než trénovat na umělce doma. Lepší počasí, navíc přírodní tráva... Všechno je super,“ dodává.

Třicetiletý viktorián se navíc těší i na konfrontaci se soupeři ze zahraničí. „Od toho jsou přípravy, abychom mohli poměřit síly i se soupeři z mezinárodní scény. Doufám, že z toho vyjdeme dobře,“ přeje si Tomáš Hořava.

Fotogalerie

       
 
 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál
×
Dnes v 19:00 | Muži
FC Viktoria Plzeň
Olympiakos FC