Přesně podle plánu se dnes v Doosan Areně začalo s přípravou na jarní část sezony. Jako první do ní vstoupili hráči, kteří na podzim laborovali se zraněními. Jak vypadal jejich první den?

Úderem půl desáté dopolední se hned šestice hráčů sešla v posilovně k první společné tréninkové jednotce. Vše pod pečlivým dozorem klubových fyzioterapeutů a kondičního trenéra Martina Kastnera. „Připravili jsme pro hráče rehabilitačně-kondiční a silové tréninky. Postupně budeme přidávat i čistě fotbalové věci. Cílem je, aby byli všichni stoprocentně nachystáni a mohli se naplno zapojit do zimní přípravy s týmem, která začne 19. prosince,“ upřesnil Martin Kastner.

Hned úvodní jednotka byla plná posilovacích, protahovacích a balančních cvičení. „Určitě je dobře, že nám trenéři tento plán připravili a docela jsem se těšil, až kluky po dovolené zase uvidím. Věřím, že do startu přípravy budeme dobře nachystáni,“ řekl útočník Jan Kliment, který trénoval po boku Jana Jana Kopice či Jana Sýkory. 

A právě tato trojice se v pátek zúčastní i autogramiády v OC Olympia, která startuje v 16:00. „Věříme, že dorazí hodně viktoriánů a my jim budeme moci podepsat například vánoční dárky,“ vzkazuje Jan Sýkora.

Ostatní hráči, kteří jsou ještě na dovolené, si v těchto dnech začínají plnit individuální tréninkové plány. Na prvním společném tréninku pak trenérský štáb v čele s Michalem Bílkem přivítá kompletní tým v pondělí 19. prosince.

Fotogalerie