Finále FORTUNA:LIGY se blíží! Viktorka bude bojovat o nejvyšší příčky ve skupině o titul a vy máte možnost být u toho. Prodej balíčků vstupenek na tři zápasy, které bude Doosan Arena hostit, začal ve čtvrtek 14. dubna ve 13 hodin.

Balíčky obsahují lístky na všechny tři zápasy, a tak v případě jejich zakoupení máte jistotu, že vyvrcholení sezony nepropásnete. Zároveň ušetříte celých 20 % oproti ceně samostatných vstupenek na jednotlivé zápasy. 

Jména konkrétních soupeřů budou definitivně známa až po odehrání 30. ligového kola, které je na programu již příští středu. Vzhledem k tomu, že nadstavbová část poté odstartuje již o víkendu (22. / 23. 4.), přinášíme možnost pořídit si balíček nyní s dostatečným předstihem.

Majitelé permanentek EXTRA se samozřejmě nemusí o nic starat. Svá místa mají zajištěná na celou finálovou část FORTUNA:LIGY. 

Vlastníkům permanentních karet STANDARD držíme jejich místa až do pátku 22. dubna. Do té doby tedy mají možnost zakoupit si balíčky na svá stávající místa prostřednictvím webu permanentka.com či v níže uvedených časech ve Viktoria shopu.

Zájemci z řad ostatních fanoušků mohou balíčky zakoupit online na webu Plzeňské vstupenky.

Volný prodej samostatných vstupenek na jednotlivé finálové zápasy odstartuje ve čtvrtek 21. dubna, kdy již budou známy termíny jednotlivých zápasů, a také soupeři, se kterými se Viktorka utká.

Termíny a časy prodeje balíčků

čtvrtek 14. 4. od 13:00 -  ve Viktoria shopu a online skrze Plzeňskou vstupenku či permanentka.com (pro STANDARD)

pátek 15. 4. a sobota 16. 4. - pouze online

neděle 17. 4. - online, ve Viktoria shopu a na pokladnách Doosan Areny před utkáním s Baníkem

pondělí 18. 4. a úterý 19. 4. - pouze online

středa 20. 4. - ve Viktoria shopu a online (poslední den prodeje balíčků)

čtvrtek 21. 4. - zahájení prodeje samostatných vstupenek (Viktoria shop a online)

Ceník vstupenek na všechny 3 domácí zápasy

1. kategorie - v balíčku 1150,- / samostatně 1470,- (tři vstupenky jednotlivě)

2. kategorie - v balíčku 990,- / samostatně 1260,-

3. kategorie - v balíčku 830,- / samostatně 1050,-

4. kategorie - v balíčku 660,- / samostatně 840,-

Viktoriáni, věříme, že společně vytvoříme v závěrečných soubojích skvělou atmosféru. Budeme se na vás těšit v Doosan Areně!