Po reprezentační přestávce se opět rozjíždí Synot liga, Viktoria Plzeň bude hrát v neděli 19. října v Mladé Boleslavi. Během pauzy neměl trenér Miroslav Koubek k dispozici kompletní tým, což se samozřejmě podepsalo na průběhu viktoriánských tréninků.

„Vždy je to jiné, když tu nejsou reprezentanti. Především ten minulý týden byl jiný, ale to se nehrála liga. Tento týden už se srovnal, reprezentace hrála v pondělí a kluci se pak vrátili brzo,“ říká trenér Miroslav Koubek.

Příprava Viktorie na Mladou Boleslav sice neproběhla podle tradičního režimu, ale velký vliv na průběh tréninků reprezentační přestávka neměla. „Neviděl bych v tom problém, je to náročnější pouze v organizaci. Ti co byli na reprezentačním srazu, mají trochu jiný tréninkový režim a to srovnání do týmového tvaru se odehrávalo až ve druhé polovině týdně. To už zároveň probíhala speciální příprava na nejbližšího soupeře, což je Mladá Boleslav,“ popisuje kouč Viktorie.

V Doosan Areně byl kompletní tým Viktorie od úterý a všichni hráči by měli být pro nedělní zápas Synot ligy v pořádku. „Zdravotně jsou reprezentanti i ostatní v pořádku. Samozřejmě kromě dlouhodobě zraněných. Věřím, že si reprezentanti přivezli takovou tu vítěznou euforii, zůstanou na vlně a přenesou to i do kabiny,“ zamýšlí se trenér Koubek.

V neděli od 15:45 se Viktoria Plzeň utká s Mladou Boleslaví, která se pyšní jednou z nejlepších obran v lize. „Každý tým má dobré a slabší stránky. Boleslav má dobrou obranu, ale věřím, že my víme kudy se do ní dostat, že jsme našli recept. Chceme v Mladé Boleslavi vyhrát a být úspěšní,“ uzavírá trenér Miroslav Koubek.