Za srpen 2019 došlo před zápasem s Jabloncem k ocenění nejlepších mládežníků. Všem gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů do budoucna!

KATEGORIE DOROSTY

TomᚠJedlička (U17)„Tomᚠv průběhu srpna prokazoval vysokou výkonnost v mistrovských utkáních, v posledních dvou zápasech dokonce vstřelil vždy dva góly. Jeho přístup k tréninkovému procestu je také velmi dobrý,“ chválí ho trenér Josef Parlásek.

KATEGORIE ŽÁCI

Dominik Šot (U12)


„Dominikova přesnost je zachování klidu i ve složitých herních situacích. Díky nebojácnosti je velice platným v častých osobních soubojích a zajímavá je i jeho ofenzivní hra, do které se rád zapojuje,“ hodnotí jeho počin trenér Josef Šneberger.

KATEGORIE PŘÍPRAVKY

Filip Rada (U11)


Hráče zvolili trenéři Jakub Krčál, Jakub Havránek a Václav Krušina: „V průběhu měsíce patřil jednoznačně mezi nejzajímavější hráče týmu. Velmi dobře reaguje na podněty v tréninku a pak je využívá při hře. Nerad prohrává!“

KATEGORIE DÍVKY

Anna Zahradníková (ml. žačky)


„Byla zvolena hráčkou měsíce díky vzornému přístupu k tréninkům a zápasům. Je velkou oporou a je na ni velké spolehnutí, jak v kabině, tak na hřišti. Svým přístupem jde příkladem ostatním, proto je kapitánkou týmu,“ říká kouč Petr Žížek.

Fotogalerie